Pierwsze spojrzenie na LG W41

Zaledwie kilka miesięcy temu do sprzedaży trafiły smartfony LG z serii W, a dokładniej W31 oraz W31+, a już pojawił się pierwszy przeciek prezentujący następców wspomnianych modeli.

Linia LG W nie jest znana szerzej na naszym rynku, a to dlatego, że smartfony te produkowane są na rynek indyjski i tylko w Indiach można je kupić. Prezentują segment budżetowy – poprzednie modele w dniu premiery – w przeliczeniu na złotówki – można było kupić w granicach 500-600 złotych. Mimo wszystko warto rzucić okiem na serię, bo smartfony te prezentują świetny stosunek ceny do jakości, a do tego wyglądają naprawdę dobrze.

 

Zobacz również: Światła, Galaxy, Akcja – czyli zdalny plan zdjęciowy najnowszej serii Galaxy S21 5G

W najbliższej przyszłości mają pojawić nowe modele smartfonów z linii W – mówi się o trzech wariantach: LG W41, LG41+ oraz LG W41 Pro. Pierwszą grafikę prasową udostępnił Evan Blass, gdzie widzimy prawdopodobny wygląd W41. Przyznać trzeba, że prezentuje się okazale i utrzymuje trend z zeszłorocznych modeli. Jak dotąd nie wiemy, czy modele z plusem oraz dopiskiem pro będą posiadały jakieś zmiany także pod względem wyglądu – na pewno zapewnią upgrade czy to wydajnościowy, czy też oferując dodatkową pamięć.

Cechą charakterystyczną LG W41 jest okrągły aparat przedni w lewym górnym rogu ekranu bez notcha. Z tyłu zaś obecnie już powszechna wyspa aparatów – tutaj cztery aparaty, z czego główny oferować ma rozdzielczość 48 Mpix)

Data premiery nowych modeli serii z LG W nie jest jeszcze znana.

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?