Pierwszy w historii firmy gamingowy laptop LG UltraGear zapewnia maksymalną moc i wygodę

Firma LG Electronics zaprezentowała dziś swój pierwszy laptop do gier (model 17G90QTM), rozszerzając tym samym linię UltraGearTM. Wyróżniony nagrodą CES 2022 Innovation Award laptop o potężnej wydajności i eleganckiej konstrukcji zapewnia doskonałe wrażenia w grach i swobodę korzystania z niego w dowolnym miejscu i czasie.

Przenośna platforma do gier firmy LG jest wyposażona w procesor Intel® Tiger Lake H 11. generacji, kartę graficzną NVIDIA GeForcerTM RTX 3080 Max-Q, dwukanałową pamięć i ultraszybki podwójny dysk SSD. Dzięki specyfikacji z najwyższej półki i 17-calowemu ekranowi IPS z czasem reakcji 1 milisekundy* i częstotliwością odświeżania 300 Hz, laptop do gier LG UltraGear zapewnia wciągającą, płynną rozgrywkę nawet w najbardziej wymagających graficznie grach. Ponadto, system chłodzenia LG z komorą parową utrzymuje odpowiednie temperatury w laptopie, nawet gdy jest on eksploatowany do granic możliwości.
Dzieląc DNA z lekkimi laptopami LG gram, 17G90Q ma opływową, bardzo poręczną konstrukcję. Nowy, smukły laptop oferuje duży ekran i imponujący akumulator o pojemności 93 Wh, zachowując przy tym smukłość poniżej 21,4 milimetra i wagę poniżej 2,7 kilograma. Laptop do gier LG UltraGear jest wyposażony w aluminiową obudowę, która zapewnia styl i trwałość, a skrzydlata plakietka UltraGear na jego zewnętrznej stronie wyraźnie informuje o mocy i jakości, z których znana jest marka LG.
Model 17G90Q optymalizuje wrażenia w grach dzięki oprogramowaniu do gier firmy LG – LG UltraGear Studio, które pozwala użytkownikom dostosować opcje związane z grami i śledzić w czasie rzeczywistym różne dane dotyczące wydajności – w tym taktowanie procesora, TDP i taktowanie układu graficznego oraz szybkość udostępniania pamięci. W celu uzyskania całkowicie wyjątkowej konfiguracji użytkownicy mogą wybrać i zastosować inny kolor do każdego klawisza klawiatury RGB.
Oprócz dowolnej personalizacji, szybkości i doskonałej jakości obrazu, laptop do gier LG UltraGear zapewnia realistyczny, trójwymiarowy dźwięk dzięki wbudowanemu systemowi głośników dwukanałowych. Dzięki obsłudze technologii DTS:X Ultra głośniki precyzyjnie oddają kierunkowość i lokalizację dźwięków w środowisku gry, pomagając graczom łatwiej odnaleźć kolegów z drużyny i wytropić wrogów. Co więcej, w 17G90Q znajduje się Intel® Killer™ Wireless, który pomaga zagwarantować szybkie i stabilne połączenie sieciowe dostarczające najlepsze doświadczenia z gier online.

Laptop do gier LG UltraGear ma wszystko, co potrzebne, aby zmierzyć się z najnowszymi grami, zapewniając płynną, responsywną rozgrywkę, której chcą wszyscy gracze. Nasz pierwszy w historii laptop do gier, 17G90Q, wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów dzięki wysokiej klasy specyfikacji, dużemu, wysokiej jakości ekranowi oraz eleganckiej, lekkiej konstrukcji, która maksymalizuje wygodę i przenośność.

Seo Young-jae, starszy wiceprezes i szef jednostki biznesowej IT w LG Electronics Business Solutions Company.

Pierwszy laptop do gier firmy LG będzie początkowo dostępny w Stanach Zjednoczonych i Korei Południowej w pierwszym kwartale 2022 roku, a na kolejnych rynkach pojawi się w późniejszym terminie. Aby dowiedzieć się więcej na temat linii LG UltraGear, odwiedź stronę www.LG.com/CES2022 4 stycznia od godziny 08:00 PST.

Specyfikacja:

17G90Q
Rozmiar wyświetlacza 17.3 cali
LCD FHD (1,920 x 1,080) IPS 1ms, 300Hz,
sRGB 99 procent
Proporcje 16:9
Waga 2.64kg (5.82lbs)
Rozmiar 400 x 271.6 x 20.9 ~ 21.4mm

(15.75 x 10.69 x 0.82~0.84 cali)

Bateria 93Wh
CPU Procesor Intel® Core™ 11 generacji Intel Tiger Lake – H
GPU NVIDIA GeForce RTX 3080 Max-Q Graphics
Pamięć 16/32GB
Dual Slots

(DDR4)

Pamięć komputera Up to 1TB
M.2 Dual SSD slots (NVMeTM)
Kolor Fioletowo-szary
Klawiatura Klawiatura do gier z podświetleniem RGB
Porty I/O USB 4 Gen 3×2 Typu C (x1, USB PD-out & TBT4), USB 3.2 Gen 2×1 Typu C (x1, USB PD-out & DP),
USB 3.2 Gen 2×1 (x2), HP-Out (4-biegunowy, typu US), HDMI, RJ45, DC-In, microSD/UFS
USP IPS 1ms czasu reakcji & 300Hz odświeżania,
Czytnik linii papilranych na przycisku włączania
kamerka FullHD z mikrofonem stereo, kamera IR,
Wi-Fi 6E & Intel® Killer Wireless,
Głośnik 2-drożny (2.0W x 4) z DTS X Ultra,
Układ chłodzenia z komorą parową,
gamingowe UI (UltraGear Studio)
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?