PNY rozszerza ofertę modułów pamięci RAM z serii XLR8 Gaming

PNY Technologies, europejski lider i globalny dostawca komponentów komputerowych, przedstawia trzy nowe modele pamięci operacyjnej. Nowe podzespoły, będące potwierdzeniem 30-letniego doświadczenia marki na rynku, uzupełnią istniejącą już szeroką gamę modułów pamięci PNY XLR8 Gaming Memory Modules.

Ekstremalna wydajność pamięci XLR8 Gaming EPIC-X RGB DDR4 (4200MHz, 4400MHz i 4600MHz)

Moduły pamięci XLR8 Gaming EPIC-X RGB DDR4 w wersjach 4200MHz, 4400MHz i 4600MHz cechuje wytrzymałość, zdolność do zapewnienia ekstremalnej wydajności przy podkręcaniu, a także pełna kompatybilność z najnowszymi platformami Intel i AMD. Wbudowany aluminiowy rozpraszacz ciepła oferuje doskonałe odprowadzenie ciepła nawet gdy urządzenie pracuje pod wysokim obciążeniem. Gaming i RGB idą ze sobą w parze. PNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB DDR4 Desktop Memory są wyposażone w diody LED RGB oraz matowe soczewki, dzięki którym doskonale podkreślają charakter każdego komputera. Moduły są kompatybilne z głównymi markami płyt głównych i są gotowe do synchronizacji z Asus AURA SYNC™, Gigabyte RGB FUSION 2.0, MSI Mystic Light Sync i ASRock Polychrome SYNC1, zapewniając imponujący poziom kontroli.

Pamięć XLR8 Gaming EPIC-X RGB™ DDR4 3600MHz White Edition spełnia wszystkie wymagania dotyczące podkręconej wydajności jakie są dziś stawiane przed komputerami do pracy, tworzenia treści czy gier. Potrzeba szybkości i wydajności nigdy nie była większa, a możliwość polegania na komponentach, które zapewniają te cechy, nie jest luksusem, ale koniecznością. Kości XLR8 Gaming EPIC-X RGB™ 3600MHz White wyposażone są w zaawansowany system rozpraszania ciepła, a także oferują oświetlenie RGB, które zapewnia niezrównany styl.

Moduły pamięci XLR8 Gaming Notebook 3200MHz to idealne rozwiązanie dla laptopowych graczy

Kości pamięci XLR8 Gaming Notebook 3200MHz zapewniają parametry, których posiadacze laptopów potrzebują, aby w pełni wykorzystać ich możliwości. Jest to idealne rozwiązanie dla graczy i entuzjastów wydajności aby utrzymać system w najlepszej formie. Nowo ulepszona pamięć pozwoli na szybsze przeglądanie stron internetowych, mniejsze opóźnienia z szybszym czasem reakcji oraz lepszą jakość obrazu, zwłaszcza w grach sieciowych. Wrażenia płynące z gier będą stać na najwyższym poziomie.

Od ponad 30 lat firma PNY oferuje bezkompromisową jakość, niezawodność i niezrównany serwis. Dzięki tym głęboko zakorzenionym wartościom oraz pasji do gier XLR8 stało się marką wybieraną przez entuzjastów na całym świecie. XLR8 wspiera graczy na każdym etapie ich przygody z gamingiem i komputerami PC. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwykłych lub hardcorowych graczy, modderów, streamerów czy twórców treści, XLR8 pozwala przesuwać granice dzięki najnowocześniejszym komponentom. Z tej okazji sekcja XLR8 dostępna na stronie PNY zyskała nowy wygląd. Została zaktualizowana w celu poprawy nawigacji i ułatwienia zapoznania się z ofertą produktów XLR8, dostosowanych do potrzeb każdego profilu gracza. Nowa strona będzie również podkreślać związek ze społecznością graczy. Zobaczymy na niej m.in. rozmaite współprace prowadzone z twórcami treści z różnych krajów.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?