REKLAMA

Podczas Milan Design Week LG zaprezentuje najnowszą kolekcję LG OLED Objet

Lifestyle’owe telewizory LG w połączeniu z niezwykłym wystrojem wnętrz autorstwa Moooi tworzą efektowną prezentację podczas dorocznego święta kreatywności w Mediolanie

Firma LG Electronics zaprezentuje swoje najnowsze telewizory OLED Easel (65Art90) i Posé (LX1) z kolekcji LG OLED Objet na targach Salone dei Tessuti podczas tegorocznej imprezy Milan Design Week. Aby stworzyć na tę okazję coś wyjątkowego, firma LG nawiązała współpracę z holenderską marką Moooi, prezentując stylowe, nowoczesne rozwiązania do mieszkania. Współpraca ta, nawiązująca do charakterystycznego dla Moooi motywu „A Life Extraordinary”, obejmuje idealne połączenie najnowszych telewizorów LG i niezwykłych produktów marki Moooi. Kolekcja LG OLED Objet, reprezentująca nowy, ekscytujący kierunek w dziedzinie telewizorów, z pewnością wzmocni coraz większą renomę firmy LG jako wiodącego innowatora w dziedzinie stylu życia.

REKLAMA
Telewizor Easel (65Art90) z kolekcji LG OLED Objet oferuje doskonałą jakość obrazu, jakiej można oczekiwać od telewizorów LG OLED, a także eleganckie wzornictwo, które uszlachetni każde wnętrze. Jak sama nazwa wskazuje, telewizor przypomina sztalugi używane do malowania lub prezentowania sztuki, nadaje się zatem idealnie do prezentowania wspaniałych kolorów i kontrastu technologii samoświecących wyświetlaczy firmy LG. Easel ma również ruchomą osłonę z tkaniny, którą można sterować za pomocą pilota do telewizora. Po ustawieniu widoku Line View osłona przesuwa się do góry, redukując widoczny obszar ekranu i dając użytkownikom dostęp do przydatnych funkcji i trybów, takich jak data, zegar oraz odtwarzacz audio.
LG OLED Object Easel 65Art90
REKLAMA

LG OLED Object Easel 65Art90

Podobnie jak inne telewizory LG OLED klasy premium z roku 2022 nowy, inspirowany sztuką model wykorzystuje technologię LG OLED evo, aby zapewnić niewiarygodnie realistyczny obraz podczas oglądania. W połączeniu z najnowocześniejszymi algorytmami przetwarzania obrazu firmy LG oraz procesorem sztucznej inteligencji α9 5. generacji technologia LG OLED evo zwiększa możliwości samoświecących pikseli, zapewniając doskonałą wyrazistość, szczegółowość, kontrast i kolory. Dzięki 4.2-kanałowemu systemowi dźwiękowemu o mocy 80 W telewizor zapewnia bogate, mocne brzmienie, które sprawia, że w salonie można poczuć się jak w kinie. Dzięki zastosowaniu elementów z tkaniny – w tym ruchomej osłony – wyprodukowanej przez innowacyjną duńską firmę tekstylną Kvadrat nowy produkt LG odznacza się subtelną, nowoczesną estetyką, która wzbogaca wnętrza mieszkalne.
Nowością w serii lifestyle’owych telewizorów firmy LG jest również model Posé (LX1) z kolekcji LG OLED Objet charakteryzujący się smukłą, elegancką konstrukcją, która doskonale komponuje się z wystrojem każdego pomieszczenia. Zaprojektowany z myślą o potrzebach i wartościach klientów model Posé jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają telewizora odzwierciedlającego ich styl życia.
LG OLED Object Pose LX1

LG OLED Object Pose LX1

Telewizor Posé, wykonany jak szlachetny mebel lub dzieło sztuki, ma delikatnie zaokrąglone krawędzie i jest oferowany w kojącym, stonowanym kolorze beżowym. Dzięki przyjemnemu, estetycznemu wzornictwu, które pasuje do każdego wystroju, użytkownicy docenią piękno Posé z każdej perspektywy. Ten zaawansowany model dzięki skutecznemu systemowi zarządzania kablami zapewni zawsze przejrzystą i uporządkowaną przestrzeń.
Oprócz stylowego wyglądu telewizor zapewnia wspaniałą jakość obrazu OLED evo, która pozostaje niezmiennie wysoka niezależnie od kąta patrzenia. A kiedy nie jest używany do oglądania filmów lub seriali, telewizor Posé można przełączyć w tryb Gallery, co umożliwia użytkownikom wyświetlanie dzieł sztuki lub zdjęć i przekształcenie wnętrza w elegancką galerię sztuki.

Nowa linia lifestyle’owych telewizorów OLED o wyszukanym wzornictwie pokazuje naszą pozycję lidera na rynku telewizorów OLED, niezrównaną wiedzę specjalistyczną w zakresie najnowocześniejszych technologii wyświetlania i przetwarzania obrazu oraz głębokie zrozumienie potrzeb konsumentów. Te charakterystyczne telewizory wyróżniają się na tle konwencjonalnych modeli swoimi unikalnymi kształtami i wykończeniem, dlatego zapewne spodobają się konsumentom, którzy rozumieją i doceniają wartość prawdziwej innowacji.

Park Hyoung-sei, prezes LG Home Entertainment Company.

Najnowsze telewizory lifestyle’owe marki LG zostaną zaprezentowane na targach Salone dei Tessuti w Mediolanie w dniach 7-12 czerwca. Easel (z ekranem 65-calowym) i Posé (z ekranem 55-, 48- i 42-calowym) zadebiutują na rynku europejskim i innych wybranych rynkach od trzeciego kwartału tego roku.
Odwiedzający stoisko LG i Moooi będą również mogli zapoznać się z doskonałym brzmieniem i wyjątkowym wzornictwem soundbaru LG Eclair (model QP5) oraz głośnika LG XBOOM 360 (model RP4).
REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo