Polacy preferują styl skandynawski i wybierają jasne ramki do telewizorów The Frame

Jeśli chodzi o aranżacje wnętrz i estetykę Polakom najbliżej do skandynawskiego minimalizmu. To właśnie tego typu inspiracji szukają najczęściej w sieci, na co wskazują wyniki wyszukiwania w Google. Styl skandynawski to proste i czyste formy oraz neutralne kolory i materiały. Ten trend dotyczy także m.in. akcesoriów do telewizorów The Frame. Jak wynika z wewnętrznych danych firmy Samsung aż 47 proc. widzów, którzy zakupili ten unikatowy telewizor-obraz w zestawie z ramkami, zdecydowało się na oprawę w kolorze jasnego drewna.

Samsung The Frame to telewizor, który wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem. Jako przedstawiciel linii ekranów Samsung Lifestyle odpowiada na konkretne potrzeby widzów, a jednym z jego znaków rozpoznawczych jest Design Obrazu. Dzięki niemu prezentuje się niczym dzieło sztuki w domowej kolekcji. Doskonale zaprezentowano to w filmie Tryb sztuka, który znajdziemy na portalu YouTube.

Aby maksymalnie dopasować wygląd i oprawę telewizora do wnętrz, Samsung przygotował wybór ramek w dwóch stylach – Nowoczesnym i Klasycznym – oraz aż pięć wariantów kolorystycznych. Te Nowoczesne oferowane są w bieli, jasnym bądź ciemnym drewnie, a Klasyczne mogą być białe lub ceglane.

Preferencje widzów, poparte wyborem ramek, które oferowane są w specjalnej ofercie wraz z telewizorem The Frame, były jasne – aż 47 proc. nabywców zdecydowało się na oprawę w kolorze jasnego drewna, a ponad 80 proc. wybrało styl nowoczesny.

W swoich opiniach użytkownicy telewizora The Frame, wśród dominujących elementów i cech, które wpłynęły na ich decyzję o zakupie, oprócz jakości obrazu podkreślali m.in. wymienne ramki, Dopasowany Uchwyt czy Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem. Klienci zwracali także uwagę na możliwość użycia tego telewizora zarówno do oglądania filmów czy sportu, jak i prezentacji sztuki.  Wymienne ramki oraz wybór rodzaju i koloru passe partout pozawalają na pełniejszą personalizację.

Warto dodać, że The Frame to telewizor, który zachwyca nie tylko pięknym designem, ale także niesamowitą jakością obrazu w rozdzielczości 4K oraz 100% Natężeniem Kolorów. W połączeniu z łatwością obsługi i dostępem do najpopularniejszych aplikacji stanowi piękny i funkcjonalny dodatek do każdego wnętrza.

Skandynawski minimalizm na topie

Styl skandynawski jest jednym z najbardziej popularnych wśród Polaków, co potwierdzają wyszukiwania Google. W wynikach wyszukiwania pojawia się na najczęściej obok takich stylów jak boho, rustykalny, prowansalski czy glamour. Rzadziej wyszukiwane są takie style jak eklektyczny, nowojorski, nowoczesny oraz industrialny.

Według projektanta Tomasza Pągowskiego zawsze warto stawiać na ciekawe pomysły i równowagę we wnętrzu:

Od lat zacierają się granice między trendami i stylami, wszystko się miksuje, ale są – oczywiście – pewne tendencje, które stanowią wyznacznik naszych czasów. Przykładem może być popularność obłych kształtów, ciepłych matowych kolorów mebli i ścian, welurów czy naturalnych materiałów, najlepiej z odzysku.

The Frame doskonale wpasuje się w każde wnętrze, dzięki dużej ofercie przekątnych ekranu, wymiennym ramkom oraz zróżnicowanym opcjom montażu. Można go zainstalować przy samej ścianie, korzystając ze specjalnego Dopasowanego Uchwytu (No Gap), a jeden Prawie Niewidoczny Przewód oraz moduł One Connect pozwolą uniknąć plątaniny kabli. Telewizor The Frame można postawić na komodzie lub wyeksponować na środku salonu za pomocą sprzedawanego oddzielnie, specjalnego Stojaka Studio. The Frame o przekątnej 32 cale można montować na ścianie w pionie z pochyleniem oraz w poziomie. Dodatkowym atutem tego telewizora jest możliwość prezentacji dzieł sztuki z różnych okresów historycznych czy własnych zdjęć. The Frame daje wiele nowych opcji aranżacji domowej przestrzeni, która będzie odpowiadała naszym potrzebom i stylowi życia.

The Frame z wybranymi ramkami w prezencie

Kupując telewizor The Frame z rocznika 2021 do 31 grudnia 2021 r. można skorzystać z promocji i odebrać wybrane przez siebie ramki. Wystarczy wyrazić opinię o telewizorze na jednej ze wskazanych stron internetowych z hasztagiem #OpinieTheFrame oraz zarejestrować swój zakup w ciągu 21 dni, dołączając zdjęcie lub zrzut ekranowy pozostawionej opinii. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, wybrana ramka The Frame zostanie wysłana kurierem pod wskazany adres.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie promocji promocja-theframe.samsung.pl.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?