Razer Anzu – Nowe inteligentne okulary

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestyle’owa dla graczy, zaprezentowała dzisiaj Razer Anzu Smart Glasses, swoje pierwsze w historii okulary. Razer Anzu to niezwykłe połączenie ochrony, dzięki soczewkom filtrującym w 35% niebieskie światło, polaryzacyjnych okularów przeciwsłonecznych, chroniących w 99% przed promieniowaniem UVA/UVB, sterowania dotykowego i dźwięku typu open-ear.  Tworzy to jedyne w swoim rodzaju urządzenie ubieralne. Razer Anzu poprawiają wrażenia podczas pracy w domu i sprawiają, że rozrywka cyfrowa lub zajęcia na świeżym powietrzu są kolejną okazją do zademonstrowania własnego stylu.

Bezprzewodowy dźwięk typu open-ear i technologia Bluetooth firmy Razer o niskim opóźnieniu zapewniają konsumentom bardziej wciągające doświadczenia oraz wygodę. Waga mniejsza niż 48 g lekka oraz ergonomiczna konstrukcja gwarantują komfort użytkowania, szczególnie podczas długich sesji pracy w domu. Razer Anzu będą dostępne na Razer.com w dwóch wersjach: z modnymi, prostokątnymi ramkami lub z ramkami okrągłymi, a każda z nich w dwóch rozmiarach z subtelnym brandingiem zdobiącym trwałe i elastyczne zauszniki na zawiasach, ułatwiających przechowywanie okularów.

„Razer Anzu modernizują kategorię urządzeń ubieralnych pod względem wygody  użytkowania oraz ochrony przed niebieskim światłem lub promieniowaniem UV” – powiedział John Moore, Head of Sales and Marketing w Razerze. „Wraz z Anzu Razer wkracza na rynek w okresie, gdy zwiększa się liczba osób pracujących w domu – gdzie ochrona oczu, komunikowanie się bez używania rąk i inteligentne funkcje są bardzo poszukiwane.”

Stylowa ochrona oczu

Konsumenci spędzają niezliczone godziny, korzystając z urządzeń mobilnych, laptopów i monitorów komputerowych zarówno w celach biznesowych, jak i dla zabawy, co naraża ich oczy na niebieskie światło. Razer Anzu to kompleksowe rozwiązanie filtrujące szkodliwe światło płynące z urządzeń cyfrowych oraz słońca, połączone ze stylowymi oraz inteligentnymi okularami. Najlepszy w swojej klasie pakiet obejmuje fabrycznie zainstalowane soczewki filtrujące 35% niebieskiego światła. Chronią one przed odblaskami ekranu, zmniejszając tym samym cyfrowe zmęczenie oczu, dzięki czemu oczy są wypoczęte i cały skupione podczas rozrywki lub pracy. W przypadku zajęć na świeżym powietrzu do zestawu dołączono zamienne soczewki polaryzacyjne, które chronią oczy przed 99% promieni UVA / UVB.

Razer jest również podekscytowany współpracą z Lensabl. Firma ta oferuje 15% zniżki na soczewki korekcyjne dla klientów, którzy kupują Razer Anzu. Lensabl to sklep z kompleksową obsługą online, w którym można znaleźć wszystkie produkty do pielęgnacji wzroku. Lensabl dodatkowo oferuje najlepszą w swojej klasie usługę wymiany soczewek. Opcje testowania wzroku online umożliwiają klientom zakup, odnowienie i przedłużenie recepty na okulary za pośrednictwem komputera lub smartfona na stronie www.lensabl.com.

Nowoczesne i dyskretne okulary z niską latencją i audio typu open-ear

Łączność Bluetooth 5.1 charakteryzuje się wiodącą w branży niską latencją na poziomie 60 ms, która gwarantuje płynny, wolny od zacinania dźwięk, pozwalający na pełne zanurzenie się w muzyce bez najmniejszych zakłóceń spowodowanych opóźnieniami lub przeskokami dźwięku. Dyskretny mikrofon dookólny i głośniki wbudowane w ramki Anzu zapewniają niemal niezauważalną przez innych, wygodną komunikację bez konieczności używania rąk – bez względu na miejsce i czas.

Dzięki ponad 5-godzinnej żywotności baterii na jednym ładowaniu Razer Anzu mają moc wystarczającą na cały dzień, aby wspierać każdego użytkownika podczas długich sesji pracy lub grania. Gdy urządzenie jest złożone i nie jest używane wyłącza się samoczynnie. Dzięki temu okulary w trybie gotowości mogą działać prawie dwa tygodnie.

Prawdziwie inteligentne funkcje

Aby zapewnić wygodne, intuicyjne oraz inteligentne sterowanie, dotykowy interfejs z boku ramki Anzu może zmieniać utwory muzyczne, odtwarzać lub zatrzymywać multimedia, zarządzać połączeniami konferencyjnymi i aktywować asystenta głosowego smartfona. Wrażenia z użytkowania urządzenia można poszerzyć o aplikacje dostępne na systemy Android i iOS, które zapewniają możliwość korygowania ustawień EQ (domyślna, zwiększona klarowność lub podbicie wysokich tonów), ustawienia opóźnień, sprawdzenia stanu baterii czy aktualizacji oprogramowania.

Dostępne w różnych rozmiarach i stylach, Razer Anzu mają wodoodporną konstrukcję klasy IPX4, co czyni je odpornymi za zachlapania. Dlatego treningi i przypadkowe zalania czy po prostu pogoda nie będą stanowić najmniejszego problemu. W skład opakowania wchodzą inteligentne okulary Anzu z fabrycznie zainstalowanymi soczewkami filtrującymi światło niebieskie w 35%, wymienne polaryzacyjne, przeciwsłoneczne soczewki ochronne, odcinające 99% promieniowania UVA / UVB, kabel do ładowania USB-A, ściereczkę do czyszczenia oraz futerał do przechowywania oprawek i dodatkowych soczewek.

Aby dowiedzieć się więcej prosimy zajrzeć tutaj.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?