Rusz w podróż z hulajnogami Acer

Portfolio produktów firmy Acer składa się nie tylko z laptopów, komputerów, peryferii, czy monitorów. To także routery, projektory, a od niedawna również i hulajnogi elektryczne. Do grona urządzeń producenta trafiły dwa modele, które na tle konkurencji wyróżniają się niebywale zbilansowaną ceną do ich możliwości. Najmocniejszy model ES Series 5 umożliwi nam przejechanie nawet do 60 km na jedynym ładowaniu, a jego mobilna i lekka konstrukcja ułatwi jego transport.

 

Acer ES Series 3

Acer ES Series 3 to model, który z pewnością spodoba się osobom chcącym zacząć swoją przygodę z elektrycznymi hulajnogami. Propozycja ta pozwala na szybkie przetransportowanie się w inne miejsce bez potrzeby zamartwiania się o  zatłoczone ulice, brak  siły na jazdę na rowerze, czy też po prostu czystą chęć zrelaksowania się. Zastosowany system amortyzatorów umożliwia przejechanie nawet trudniejszego terenu bez większego odczuwania go, co mogłoby przełożyć się na mniejszy komfort i przyjemność z jazdy.
Bateria ES Series 3 pozwala na  przejechanie aż do 25 km przy maksymalnej prędkości 20 km/h. Rozładowany akumulator? Żaden problem! Wystarczy 4 godziny, aby ruszyć w dalszą podróż z ES Series 3. Nowa  hulajnoga będzie idealnym kompanem do poruszania się po mieście, dojechaniu do biura, czy szybkiego wypadu do znajomych. Stanowi ona również ekologiczne podejście do transportowania się, co z pewnością wyjdzie nam wszystkim na dobre.


 Acer ES Series 5 z aplikacją do kontroli tras

Dla tych bardziej wymagających i chcących czerpać przyjemność z jeszcze dłuższych tras producent przewidział mocniejszy model ES Series 5. Ten jest rozszerzeniem swojego brata, gdyż wbudowany akumulator pozwala na przejechanie już 60 km! Oprócz tego do dyspozycji użytkownika pozostaje Bluetooth umożliwiający połączenie się ze smartfonem.  Wszystko to, aby w pełni cieszyć się możliwościami nowych technologii, a także móc śledzić na bieżąco swoje statystyki z poziomu swojego telefonu.


Acer dotrzymuje tempa swoim użytkownikom

Produkty Acer są rozpoznawalne na całym świecie. Producent nie stoi w miejscu i próbuje walczyć z zanieczyszczeniem środowiska, nie tylko wprowadzając na rynek elektryczne rowery i hulajnogi, ale także tworząc ekologiczną linię urządzeń Vero, począwszy od laptopów po nawet routery czy akcesoria. Najnowszy Acer Aspire Vero 15 wykorzystuje nawet 40% plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego (PCR) oraz został wyprodukowany z 30% mniejszą emisją gazu CO2.


Aspire-Vero-15-AV15-53P-03.jpg


W ramach programu ochrony środowiska i strategii klimatycznej Earthion, jaką przyjęła firma Acer, światło dzienne ujrzał również dedykowany oczyszczacz powietrza, który należy do serii Vero. Acer Acerpure Pro Vero dzięki wbudowanemu czujnikowi potrafi samodzielnie oszacować stan naszego powietrza, a przy tym dobrać idealny do niego tryb pracy. Oczyszczacz posiada obudowę wykonaną w 35% z materiałów PCR, co pozwoliło na zmniejszenie emisji CO2 o 20%.
Ze względu, na co raz to większe zaludnienie (szczególnie w miastach) Acer wychodzi naprzeciw powstawaniu korków, co można zauważyć na przykładzie pojawienia się w ofercie producenta elektrycznego roweru ebii. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji rower automatycznie dopasuje działanie silnika oraz pomoże nam w pokonywaniu nawet tych bardziej skomplikowanych tras. Dodatkowo zastosowanie bezdętkowych opon eliminuje problem ich ewentualnego przebicia, zaś napęd paskowy wykonany z włókna węglowego nie wymaga od użytkownika smarowania, czy innym bardziej lub mniej zaawansowanych prac konserwacyjnych.
Warto również wspomnieć o technologii SpatialLabs. Umożliwia ona projektowanie, oglądanie, a także granie w gry w 3D bez potrzeby korzystania z dedykowanych okularów. Jak się okazuje, wraz z rozwojem i zwiększeniem zapotrzebowania została ona zaimplementowana do innych produktów Acera. Od tego roku SpatialLabs można spotkać między innymi w niesamowicie wydajnym laptopie Acer Predator Helios 3D 15 SpatialLabs Edition, który umożliwia wykorzystanie wspomnianej technologii w grach, dzięki czemu gracze mogą wejść na wyższy poziom rozgrywek, oddając się trójwymiarowej imersji obrazu.


PREDATOR-HELIOS-NEO-16-PHN16-71-01.jpg


Acer ES Series 3 oraz ES Series 5 dostępne są w sklepie RTV Euro AGD w kwotach 1 699 złotych, oraz 1 999 złotych.


Zobacz również: „Utopia” – Travis Scott i jego najnowszy album studyjny już dostępny
Źródło: Informacja prasowa

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?