Rusza Mobilny serwis Samsung. Naprawa smartfonu i tabletu od teraz z dojazdem pod Twój dom

Samsung ruszył z kolejną wyjątkową usługą w ramach strategii Serwisu 2.0. Od teraz naprawę smartfonu lub tabletu na terenie Warszawy będzie można zamówić z dojazdem prosto pod dom lub biuro. Technicy naprawią urządzenie na miejscu w specjalnie przystosowanym aucie, w trakcie maksymalnie dwóch godzin.

6 lipca do portfolio usług Samsung Serwis 2.0 dołączyła kolejna usługa, dzięki której naprawa urządzeń mobilnych staje się jeszcze prostsza. W kurs po Warszawie wyruszył Mobilny serwis Samsung. Wizytę mobilnego serwisu można teraz zamówić z dojazdem pod dowolny adres w Warszawie. Technicy w specjalnie przystosowanym Vanie naprawią smartfon lub tablet Galaxy na miejscu, w ciągu dwóch godzin.

Aby skorzystać z usługi mobilnego serwisu, wystarczy napisać lub zadzwonić na całodobową Infolinię Samsung. Konsultant Infolinii pomoże ustalić szczegóły naprawy i dogodny termin wizyty. Koszt dojazdu Mobilnego serwisu Samsung to dodatkowe 100 PLN. Serwisowi podlegają wszystkie urządzenia Galaxy bez względu na aktualny status gwarancji.

Więcej o nowych usługach serwisowych można przeczytać na stronie:

https://www.samsung.com/pl/support/mobilny-serwis/

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?