Samsung prezentuje nowe rozwiązania Digital Signage dla studiów telewizyjnych i centrów zarządzania

Samsung, lider na rynku rozwiązań Digital Signage zaprezentował kompletny ekosystem rozwiązań wizualnych dla stacji telewizyjnych i centrów zarządzania. Aby lepiej pokazać, jak nowoczesne technologie Samsung mogą usprawnić działanie tego typu miejsc, firma zaprasza na wirtualne spacery po różnorodnych strefach obu obiektów.

Samsung zaprasza na wirtualne spacery po modelowym studiu telewizyjnym i centrum zarządzania

Telewizja przyszłości

Samo serce telewizji to studio, z którego nadaje się m.in. główne wydania wiadomości. Zastosowanie wiodącego w branży modułowego wyświetlacza Samsung, The Wall, ożywia transmisję dzięki niezwykłemu realizmowi i jakości obrazu. Oferowane przez firmę monitory Crystal UHD i QLED 8K, jak również monitory profesjonalne usprawniają funkcjonowanie całego studia, pozwalając optymalizować zarządzanie i efektywność za kulisami i w pomieszczeniach produkcyjnych.

Zwiedzający zostaną wciągnięci w opowieść o przyszłości telewizji, za sprawą wciągających opowieści praktyków o zwieńczonych sukcesem wdrożeniach i ożywionych ekranów, które pozwolą poczuć się jak w prawdziwym studiu. Goście będą mogli usłyszeć o tym, jak wiodące stacje telewizyjne nadające wiadomości, informacje sportowe czy treści rozrywkowe, a także nagradzane koncerny medialne, wykorzystały technologię Samsung, by oferować widzom na całym świecie doskonałe wrażenia z oglądania.

Aby wziąć udział w wirtualnym spacerze i dowiedzieć się więcej o najnowszych rozwiązaniach Samsung, które mogą usprawnić każde studio, wejdź na: https://bit.ly/3sskkeI

Centrum zarządzania pod kontrolą

Informacja jest obecnie najcenniejszą walutą. Aby mieć wszystko pod kontrolą i być pewnym, że żaden istotny szczegół nie ujdzie naszej uwadze, warto postawić na najnowocześniejsze rozwiązania wizualne. W trakcie wirtualnej wycieczki po modelowym centrum zarządzania, goście zwiedzą takie strefy jak centrum zarządzania o znaczeniu krytycznym, centrum zarządzania dla sektora finansowego oraz pomieszczenie do przeprowadzania wideokonferencji – w których zaprezentowana zostanie cała oferta wyświetlaczy Samsung.

Kluczowym miejscem każdego Control Roomu jest rozległa ściana wideo. Tu pierwsze skrzypce gra modułowy wyświetlacz Samsung, The Wall, a akompaniują mu wewnętrzne ekrany LED i ściany wideo. Poza możliwością doświadczenia, jak monitory o wysokiej rozdzielczości oraz zakrzywione monitory ultraszerokie mogą poprawić wydajność każdego centrum sterowania, odwiedzający będą także mogli z bliska przyjrzeć się wyświetlaczowi Crystal UHD QM75R zoptymalizowanemu pod kątem pomieszczeń wideokonferencyjnych.

Szczegółowe prezentacje urządzeń to jednak nie wszystko. Goście będą także mieli możliwość zapoznania się ciekawymi przykładami wdrożeń, w tym z szeroko zakrojonymi transformacjami Control Roomów przeprowadzonymi dla wojska, sił lotniczych i organizacji rządowych na całym świecie – od Azji Południowej po Amerykę Łacińską.

Aby dowiedzieć się jak zbudować centrum zarządzania w taki sposób, aby było wydajne i bezpieczne weź udział w wirtualnym spacerze dostępnym pod adresem: https://bit.ly/3sD5n9v

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?