Samsung Soundbar Q900A – orkiestra symfoniczna w twoim domu!

Wielu poszukuje najlepszego możliwego brzmienia. Potrzebują go zarówno w filmach, jak i w zwyczajnym słuchaniu muzyki. Czy Samsung sprostał wymaganiom niezwykłych słuchaczy? Czy zaspokoi ich Soundbar Q900A? Sprawdźmy i zrecenzujmy. Wnioski znajdują się poniżej.

Soundbar i ścieżki dźwiękowe

Produkt Samsunga to niewątpliwie jedno z urządzeń, które kinomani chcieli by mieć w swoim kinie domowym. Walory tego produktu tym bardziej docenią Ci, którzy mają również duszę melomana. Soundbar ten pozwala na idealne wsłuchanie się we wszelkie dźwięki będące w technologii Dolby Atmos. I chodź wiele oficjalnych źródeł jest pozbawionych tego systemu, to gorszej jakości dźwięk, też robi wrażenie na tym urządzeniu. Moc tego produktu wciąga widza do świata filmu. Wszelkie niskie, basowe dźwięki wraz z tym wyższymi oblewają cały pokój łącząc się z filmową sceną.

fot. Samsung

Współpraca jest istotna

Soundbar Samsunga wraz z telewizorem tej filmy, a konkretniej jego głośnikami, świetnie się dopełnia maksymalizując doznania widza. Technologia Q-Symphony wzmacnia brzmienia, poprzez jeszcze bardziej rozłożone rozchodzenie się fal dźwiękowych. Urządzenia poprzez analizę odbieranych fal dopasowują dźwięk do przestrzeni. Wówczas subwoofer dołączony do głównej jednostki soundbara, wypełnia wnętrze przestrzennym, potężnym i odpowiednio skalibrowanym basem. Również reszta fal zostaje odpowiednio dostosowana do czterech ścian właściciela.

Zobacz również: Marshall Emberton – test niewielkiego, acz potężnego głośnika Bluetooth

Samsung Soundbar Q900A - orkiestra symfoniczna w twoim domu!

fot. Samsung

Nie tylko telewizor i inne dodatkowe funkcje

Soundbar pozwala również na łatwe łączenie się z telefonem i odtwarzanie ulubionej muzyki. Wystarczy dotknąć urządzeniem mobilnym głośnika, ten automatycznie rozpuści twoje ulubione tony po mieszkaniu. Samsung ten to również idealne dopasowanie do gier konsolowych. Dźwięki rozgrywki będą odpowiednio dostosowane dzięki funkcji Acoustic Beam i mocnym basom.

fot. Samsung


Ilustracja wprowadzenia: Samsung

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?