Stwórz projekt butów, które założy mistrz świata F1

Kimi Räikkönen na czas jednego z weekendów Grand Prix założy buty zaprojektowane przez zwycięzcę konkursu organizowanego przez firmę Acer.  Dochód ze sprzedaży obuwia podpisanego przez mistrza świata Formuły 1 zostanie przekazany na rzecz wsparcia dzieci z międzynarodowej organizacji Save the Children. Projekt jest organizowany we współpracy z Alfa Romeo Racing ORLEN, Sparco oraz kierowcą zespołu, Kimim Räikkönenem. Konkurs potrwa do 1 czerwca, a zwycięzca zostanie wyłoniony w połowie miesiąca.

„Kimi’s Creator Challenge” – to nazwa międzynarodowego konkursu ogłoszonego przez firmę Acer, oficjalnego partnera Alfa Romeo Racing ORLEN. Konkurs organizowany we współpracy z Alfa Romeo Racing ORLEN, Sparco oraz kierowcą zespołu, Kimim Räikkönenem wystartował 10 maja i potrwa do 1 czerwca. Mogą wziąć w nim udział twórcy, którzy chcą zaprojektować buty wyścigowe dla mistrza świata Formuły 1.

Zwycięzca otrzyma stację roboczą Acer ConceptD 300 oraz monitor Acer ConceptD CP z serii dedykowanej twórcom. Ponadto obuwie wyprodukowane na podstawie jego projektu założy mistrz świata Formuły 1 na czas jednego z weekendów Grand Prix Formuły 1. Następnie buty zostaną podpisane i przekazane na licytację razem z komputerem Acer ConceptD 7. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz wsparcia dzieci z międzynarodowej organizacji “Save the Children”, prowadzącej działalność humanitarną.

– Partnerstwo z Alfa Romeo Racing ORLEN to dla nas sposób na wzniesienie współpracy z twórcami na nowy poziom i zwiększenie zaangażowania firmy Acer w działalność z obszaru CSR. Wspieranie edukacji dzieci zapewnia im przyszłość pełną możliwości, nadziei i możliwości, a także wzmacnia znaczenie silnych partnerstw, takich jak to. Jesteśmy wdzięczni za pracę organizacji Save the Children za to, co robi i jesteśmy dumni, że jako Acer możemy ją wspierać – tłumaczy Hajo Blingen, wiceprezydent marketingu Acer EMEA.

Stwórz buty na cele charytatywne!

Aby wziąć udział w konkursie, w pierwszej kolejności należy pobrać szablon projektu i wytyczne z dedykowanej strony internetowej. Następnie trzeba się na niej zarejestrować i przesłać swój projekt do 1 czerwca. Trzy najlepsze prace zostaną ocenione przez międzynarodowe jury w składzie: Frédéric Vasseur, dyrektor zespołu Alfa Romeo Racing ORLEN; Hajo Blingen, wiceprezydent marketingu Acer EMEA; Daniela Vignale, Motorsport Manager Sparco oraz Kimi Rӓikkӧnen. Zwycięzca zostanie wyłoniony w połowie czerwca.

Jurorzy ocenią trzy prace na podstawie oryginalności, wpływu emocjonalnego, estetyki i wykonalności technicznej. Konkurs „Kimi’s Creator Challenge” jest organizowany w ponad 15 krajach w ścisłej współpracy z lokalnymi partnerami detalicznymi. W ramach akcji  dostępne będą również specjalne promocje. Więcej szczegółowych informacji na temat tego, jak dołączyć do konkursu i przesłać swój projekt można znaleźć na stronie internetowej Kimi’s Creator Challenge.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo