Światła, Galaxy, Akcja – czyli zdalny plan zdjęciowy najnowszej serii Galaxy S21 5G

Przedpremierowy pokaz produktu na odległość nie musi być nudną wideo prezentacją. Z okazji premiery smartfonów z serii Galaxy S21 5G, Samsung, we współpracy z Crunch Content House zaprosił czołowych dziennikarzy i twórców wideo na zdalny plan zdjęciowy, pozwalając im spojrzeć na premierowe urządzenia z perspektywy reżysera.

„Ciagle szukamy nowych dróg, jakimi prowadzimy komunikację, dlatego tym razem zaproponowaliśmy twórcom i dziennikarzom coś czego jeszcze na Polskim rynku nie było. Postawiliśmy ich w roli reżysera i pomogliśmy przygotować zjawiskowe materiały bez potrzeby wychodzenia z domu. Jest to o tyle znamienne, że Directors View to jedna z nowych funkcji w serii Galaxy S21 5G, idealne połączenie produktu z doświadczeniem” powiedziała Magdalena Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing w Samsung Electronics Polska.

Zdalny plan zdjęciowy zastąpił niemożliwy do realizacji w aktualnych warunkach przedpremierowy fizyczny pokaz najnowszych smartfonów z serii Galaxy S21 5G. Dziennikarze i twórcy wideo, niczym reżyserzy, mogli w wyznaczonym czasie zarządzać pracą ekipy filmowej oraz precyzyjnego robota Bolt sterującego ruchami kamery. A wszystko w bezpieczny, zdalny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. Realizacją zajęło się warszawskie studio produkcyjne Crunch, wyspecjalizowane w produkcji cyfrowych treści.

By usprawnić pracę, producenci Crunch przygotowali wstępnie zdefiniowany katalog ruchów robota. W oparciu o te wytyczne, dziennikarze i Youtuberzy mogli zrealizować własne materiały, decydując o długości i dynamice ujęć, kierunku ruchu kamery czy tym, co dzieje się na ekranach smartfonów na planie zdjęciowym.

Nowe wzornictwo serii Galaxy S21 5G podkreśliły specjalnie przygotowane, monokolorowe aranżacje dopasowane do kluczowych kolorów – różowego Galaxy S21 5G, fioletowego Galaxy S21+ 5G oraz czarnego Galaxy S21 Ultra 5G.

Oprócz nowego designu i ciekawych wariantów kolorystycznych nowe smartfony z serii Galaxy S21 5G wyróżniają się zaawansowanymi funkcjami fotograficznymi, w tym trybem Directors View, pozwalającym na jednoczesne nagrywanie przednią i tylną kamerą na zmianę; rejestrowaniem wideo w jakości 8K i jeszcze lepszą stabilizacją wideo Super Steady. Model Galaxy S21 Ultra 5G oferuje najbardziej zaawansowany zestaw 4 aparatów, z sensorem 108MP pozwalającym uchwycić 12-bitowe zdjęcia HDR, ulepszony tryb nocny i funkcję Space Zoom.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo