REKLAMA

Sztuka obsługi, czyli Samsung podpowiada jak wykorzystać możliwości telewizorów i soundbarów

Wielu kupujących sprzęt, taki jak telewizor czy soundbar, od razu chce cieszyć się nowymi funkcjami i w pełni wykorzystać jego możliwości. Wyjmujemy telewizor z kartonu i natychmiast go uruchamiamy. Nie czytamy instrukcji, przez co wielu funkcji być może nawet nie wypróbujemy. A przecież mogą nam ułatwić wykorzystanie telewizora i soundbara. Właśnie z myślą o tej grupie widzów Samsung stworzył serie wideoporadników, które odpowiadają na szereg pytań z kategorii „jak to działa?”. Przystępna, zwięzła forma filmów ułatwi pierwszą konfigurację i pozwoli odkryć dodatkowe funkcje, dzięki którym korzystanie z telewizora czy soundbara będzie jeszcze przyjemniejsze i to już w chwili pierwszego uruchomienia.

  • Cykl wideoporadników Samsung pod hasłem „Sztuka obsługi” odpowiada na ważną rynkową potrzebę – pozwala skorzystać z pełni możliwości telewizorów Samsung QLED, The Frame oraz soundbarów już od chwili pierwszego uruchomienia.
  • W krótkich filmach widzowie dowiedzą się jak skonfigurować swój telewizor i soundbar, a także jak zmieniać ustawienia, czy korzystać z poszczególnych funkcji.
  • W projekcie zobaczymy aktorski duet, czyli Rafała Cieszyńskiego i Alżbetę Lenską. Bohaterowie krok po kroku pokazują, jak wprowadzić zmiany czy uruchomić poszczególne funkcje.
  • Filmy dostępne są dla wszystkich użytkowników na oficjalnym kanale Samsung Polska na YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=gQaLonXT1kE

REKLAMA

 

W ramach projektu dostępne są trzy playlisty, które odpowiadają poszczególnym grupom produktów. W pierwszej dot. telewizorów Samsung QLED jest obecnie 30 filmów, które przeprowadzą widzów przez proces konfiguracji, współpracę z urządzeniami mobilnymi i konsolami, aż po montaż i konserwację telewizora. Materiały stanowią drogowskaz także dla nabywców tegorocznych telewizorów Samsung Neo QLED 2021, gdyż w wielu aspektach nowe funkcje są rozwinięciem tych, które pojawiły się już wcześniej w telewizorach QLED w 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=Ym6-EZjfnsE

Druga playlista odkrywa pełnię możliwości telewizora Samsung The Frame. Widzowie dowiedzą się m.in. jak aktywować Tryb Sztuka czy funkcję Passe-partout, a także jak wymienić ramki czy zamontować ekran – niczym obraz – korzystając z dedykowanego uchwytu.

https://www.youtube.com/watch?v=9hLbsnQpiTA

Trzecia playlista odkrywa przed widzami potęgę dźwięku i możliwości soundbarów Samsung. Z filmów dowiedzą się jak podłączyć soundbar, jak dobrać najodpowiedniejszy tryb dźwięku i skonfigurować funkcję Q-Symphony, która w połączeniu z telewizorem Samsung zapewni nowy poziom doświadczeń, uprzestrzenni dźwięk i go zdynamizuje.

„Z każdą kolejną generacją naszych telewizorów i soundbarów wprowadzamy nowe technologie i funkcje, dzięki którym urządzenia te jeszcze lepiej wpisują się w styl życia użytkowników. Jednocześnie zdajemy sobie także sprawę, że jest grupa użytkowników, którzy chcieliby poznać więcej możliwości swoich urządzeń, ale trochę nie wiedzą od czego zacząć. To również z myślą o nich powstały nasze wideoporadniki, w których krok po kroku tłumaczymy jak uruchomić poszczególne funkcje” – komentuje Grzegorz Stanisz, szef sprzedaży i marketingu w Samsung Electronics Polska.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo