Tate Multimedia ukazało proces ewolucji Kangurka Kao!

Kangurek Kao znowu jest na ustach wszystkich graczy! A to za sprawą remastera! Ten ma mieć premierę już latem tego roku. W ramach akcji promocyjnej twórcy przygotowali dla fanów kolejny materiał wideo. Tym razem przedstawili nam ewolucję serii.

Kangurek Kao to z pewnością jedna z bardziej znanych polskich serii gier. Wielu z Was prawdopodobnie kojarzy ją z dzieciństwem (a dodatkowo obecność Kao w memach sprawia, że uśmiech sam się na twarzy pojawia i wspomnienia wracają). Ostatnimi czasy Tate Multimedia raczy nas coraz większą ilością godnych uwagi materiałów na temat najnowszych przygód ssaka. Teraz postanowili przypomnieć o sobie za sprawą oficjalnego materiału, który omawia ewolucję serii.

Zobacz również: Ubisoft planuje nową część Assassin’s Creed przed Infinity!

Kao jest już w branży od 22 lat, uwierzycie w to?! Jak ten czas szybko płynie… Przecież jeszcze niedawno po lekcjach rzucaliśmy w kąt tornistry i biegliśmy do komputerów, by po raz kolejny założyć bokserskie rękawice. Sporo się od tego czasu zmieniło. Prawdopodobnie część z Was przedstawiła już kangurka swoim pociechom. I chociaż nowa gra nie będzie sequelem (a remasterem) to wydaje się, że będzie się można przy nim bawić przednio. Kto by pomyślał, że „klon Raymana” osiągnie taki sukces?

Nie pozostaje nam więc nic więcej jak tylko odliczać do lata na kolejną odsłonę! Czekacie na nowe przygody torbacza? Dajcie znać w komentarzach!

Kangurek Kao to seria gier, ciesząca się w Polsce wielką popularnością. Nowy Kangurek Kao opowie całkowicie nową historię. W tej części główny bohater musi rozwiązać zagadkę zniknięcia ojca. Z pomocą swojego mentora Walta, Kao będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą mocą zdającą się pochłaniać świat oraz nauczyć się jak stać się lepszym i mądrzejszym wojownikiem. Gra będzie dostępna na platformach: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz na Steamie.


Źródło: YouTube.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośniczka nowych technologii i kreatywnych rozwiązań. Specjalistka od serii Assassin's Creed. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią.

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?