REKLAMA

Telewizor The Frame teraz w promocji z ramką w Twoim stylu

Znakiem rozpoznawczym telewizora The Frame jest Design Obrazu, dzięki któremu ekran jeszcze lepiej dopasowuje się do wystroju wnętrza. Niepowtarzalnego charakteru nadają mu także wymienne – dostępne w różnych kolorach i stylach – ramki, które teraz można otrzymać przy zakupie telewizora The Frame.

Samsung The Frame przedefiniował rolę telewizora w domu, gdzie ten największy ekran ma być równie piękny, co funkcjonalny. Łącząc dopracowany w każdym calu Design Obrazu z możliwością wymiany ramek czy opcją montażu płasko przy samej ścianie, za pomocą Dopasowanego Uchwytu, The Frame idealnie koresponduje ze stylem i kolorystyką wnętrza.

REKLAMA

Pełną personalizację osiągniemy, korzystając z wymiennych ramek. W ten sposób dopasujemy ramę telewizora do obrazów w naszej domowej kolekcji. Do wyboru są dwa style – Nowoczesny lub Klasyczny – oraz pięć wariantów kolorystycznych. Te Nowoczesne oferowane są w bieli, jasnym bądź ciemnym drewnie, a Klasyczne mogą być białe lub ceglane.

REKLAMA

Zachwycając się pięknym designem, należy też pamiętać, że The Frame to telewizor, który zachwyca niesamowitą jakością obrazu w rozdzielczości 4K oraz 100% Natężeniem Kolorów, co jest wyznacznikiem telewizorów QLED. Z kolei Procesor AI Quantum 4K wspomaga skalowanie dzięki wykorzystaniu technologii sztucznej inteligencji.

The Frame to także telewizor, który zadba o domową jakość rozrywki na najwyższym poziomie. Należy do rodziny Smart TV, napędzanej przez wielokrotnie nagradzany system Tizen. Oznacza to, że oferuje prostą i intuicyjną obsługę oraz bogatą ofertę ulubionych aplikacji VOD. Zawiera także najnowsze funkcje, takie jak PC na Ekranie TV, która umożliwia bezprzewodowe połączenie np. z monitorem czy Multi View, która pozwala podzielić ekran na dwie części, z jednej strony wyświetlając treści prosto ze smartfona Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.

The Frame z wybranymi ramkami w prezencie

Kupując telewizor The Frame z rocznika 2021 do 31 grudnia 2021 r. można skorzystać z promocji i odebrać wybrane przez siebie ramki. Wystarczy wyrazić opinię o telewizorze na jednej ze wskazanych stron internetowych z hasztagiem #OpinieTheFrame oraz zarejestrować swój zakup w ciągu 21 dni, dołączając zdjęcie lub zrzut ekranowy pozostawionej opinii. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, wybrana ramka The Frame zostanie wysłana kurierem pod wskazany adres.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie promocji promocja-theframe.samsung.pl.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo