Tesla tworzy nowy system do gry w swoich pojazdach!

Firma Tesla staje do walki z Microsoftem i Sony. Korporacja tworzy nowy system umożliwiający grę w pojeździe, który ma za zadanie konkurować możliwościami z konsolami.

Systemy nowych Tesli, z każym miesiącem są coraz bardziej rozbudowywane. Każdy z samochodów może zaoferować coraz większy komfort i możliwości każdemu kierowcy. Poinformowano niedawno o wyposażeniu modelu S i X w nowy system rozrywki. Będzie on konkurował z konsolami takimi jak Xbox czy PlayStation. System nazywa się Tesla Arcade.

Do 10 teraflopów mocy obliczeniowej umożliwia granie w samochodzie na równi z konsolami najnowszej generacji. Kompatybilność z kontrolerem bezprzewodowym pozwala na grę z dowolnego fotela. – informuje firma.

W nowych modelach Tesli, będzie można zagrać w różne gry. Na materiałach promocyjnych wśród dostępnych produkcji, wyróżnia się Wiedźmin. Elon Musk wspomniał również o tym, że w najbliższym czasie zagrać będzie można również w Cyberpunk 2077. Rozwój rozrywki dostępnej w pojazdach swojej produkcji założyciel firmy wytłumaczył słowami:

Rozrywka będzie kluczowa, kiedy samochody będą się prowadziły same.

Zobacz również: Elon Musk i jego wymowny post na Twitterze w odniesieniu do Cyberpunka 2077!

Źródło: electrec.co / Ilustracja wprowadzenia: fot. Matt Henry on Unsplash

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?