Twitch wprowadza dużą zmianę dla czatu!

Twitch ogłosił w piątek kilka dużych aktualizacji emotek, w tym animowane emotikony, które wkrótce będą dostępne na platformie dla twórców i użytkowników.

Emotki to ogromna część społeczności Twitcha. Są wszędzie na czatach Twitcha, a partnerzy i twórcy Twitcha mogą oferować subskrybentom niestandardowe emotikony, których można używać w czatach na innych kanałach.

Zobacz również: Fortnite otrzyma ulepszoną grafikę na PC wraz z premierą sezonu 7

Jednak w tej chwili wszystkie emotki są statyczne, więc animowane emotki mogą dać streamerom nowe sposoby na ożywienie ich czatów (lub chaotyczne, w zależności od czatu). Partnerzy Twitcha będą mogli zaoferować swoim subskrybentom aż pięć animowanych emotek jako bonusy. Jeśli streamerzy nie chcą tworzyć zupełnie nowych emotek, mogą również zastosować jeden z sześciu różnych animowanych efektów do już istniejących, takich jak potrząsanie, obracanie lub wielokolorowy efekt przypominający rave. Twitch planuje umożliwić partnerom oferowanie animowanych emotikonów w ciągu kilku tygodni i oczekuje, że partnerzy będą mogli to zrobić do końca tego roku.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?