Twórcy Hogwarts Legacy prezentują jeden z questów. Oto nawiedzony dom w Hogsmeade!

Choć Hogwarts Legacy zostało przełożone dopiero na początek przyszłego roku, Sony w dalszym ciągu promuje ten tytuł. A ostatnio pokazał się on w trakcie State of Play.

Event ukazał krótki materiał wideo, na którym zobaczyć mogliśmy fragment pobocznego questa mający miejsce w kultowym Hogsmeade. Można powiedzieć, że to kolejny dowód na to, że gra nie będzie stronić od akcentów nieco mroczniejszych, kręcących się wokół czarnej magii.

Zobacz również: Oto limitowane kontrolery God of War Ragnarok!

Hogwarts Legacy to gra zmierzająca na komputery i konsole zarówno obecnej, jak i poprzedniej generacji. W stosunku do Harrego Pottera, akcja Hogwarts Legacy dzieje się wiele lat przed narodzinami naznaczonego blizną chłopca. XIX-wieczny Hogwart to miejsce poniekąd znajome, jednocześnie zaś zupełnie nowe. Nie spotkamy tu znanych z książek i filmów nauczycieli, a sama szkoła posiadać będzie również budowle dotąd niewidziane. To my, jako gracze, zdecydujemy jakim czarodziejem postanowimy się stać. Wykorzystasz umiejętności magiczne, by czynić dobro, a może pochłoną cię arkana czarnej magii? Wybór należy do ciebie.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?