Volkswagen ID Buzz – wersja produkcyjna ujawniona!?

W piątek Volkswagen ogłosił nowy program badawczo-rozwojowy dotyczący systemów autonomicznej jazdy w swoich pojazdach użytkowych, który po raz pierwszy zostanie wprowadzony w 2025 r. Ale to nie jest najważniejsze – obok ogłoszenia o autonomii VW opublikował szkic tego, co z pewnością wygląda na produkcyjną wersję długo oczekiwanego ID Buzza.

Podpis VW na zdjęciu to „samochód koncepcyjny”, ale jest zbyt wiele różnic w stosunku do oryginalnej koncepcji z 2017 roku, aby ten szkic był czymś mniejszym niż prototyp zbliżony do produkcji. Na szczęście kształt ID Buzza pozostaje niezwykle wierny tej koncepcji, która wygląda dokładnie tak, jak w oryginalnym Microbusie. Obawiano się, że VW może potrzebować bardziej „prawdziwego” zderzaka lub wystającej maski na potrzeby produkcji, ale tak nie jest – przód ma nieco większe nierówności, ale nie wystarczająco, aby zaburzyć stylistykę modelu. Zachowuje również tę wspaniałą szklarnię i okna ćwiartkowe przy słupkach.

Oczywiście jest szansa, że ​​to, co tu widzicie, nie jest tak naprawdę produkcyjną wersją Buzz. Jednak publikowane zdjęcia i szkice, takie jak ten, są zawsze zamierzone, a ponieważ Buzz ma wejść do produkcji w 2023 r., VW twierdzi, że zostanie ujawniony w przyszłym roku. Oznacza to, że ostateczny projekt produkcji jest już na pewno zablokowany, a zatem może rozpocząć się przeciągająca się kampania zwiastunowa.

Źródło: cnet

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?