War Thunder wprowadza nowe lotnicze technologie i południowoafrykańskie jednostki naziemne

Dziesiątki nowych okrętów, czołgów i odrzutowców czekają na graczy w aktualizacji Ixwa Strike.

Gaijin Entertainment ogłasza wydanie aktualizacji zatytułowanej Ixwa Strike do swojej wieloosobowej gry akcji War Thunder. Gracze otrzymają nową gałąź jednostek naziemnych z RPA w ramach brytyjskiego drzewka technologicznego, a także dziesiątki innych maszyn. Do gry trafiły m.in. samoloty o zmiennej geometrii skrzydeł i wyświetlacze przezierne (HUD), a opuszczone radzieckie miasteczko Sewersk-13 i jego otoczenie stanie się nowym polem bitwy dla pojazdów opancerzonych i samolotów.
Badanie gałęzi maszyn z RPA da graczom niepowtarzalną okazję do prześledzenia historii rozwoju oryginalnych jednostek naziemnych z tego regionu świata, począwszy od samochodów opancerzonych z czasów II wojny światowej, a skończywszy na bardziej nowoczesnych pojazdach. Dobrym przykładem jest projekt TTD (Tank Technology Demonstrator). To południowoafrykański czołg podstawowy zaprojektowany lokalnie i zbudowany z komponentów produkowanych na miejscu. Pomimo tego, że TTD pozostał na etapie prototypu to jego technologia posłużyła później do modernizacji czołgów Olifant do standardu Mk2 (te są również dostępne w War Thunder).
Su-17M2 to myśliwsko-szturmowy samolot o zmiennej geometrii skrzydeł. To pierwsza taka jednostka dostępna w War Thunder. Pomimo swojej dużej masy, zmienna mechanika skrzydeł sprawia, że jest on zwinny przy niskich prędkościach i wystarczająco szybki jak na samolot szturmowego najwyższego poziomu. Może osiągnąć prawie 2 Ma. Ładowność Su-17M2 na poziomie 4 000 kg umożliwia zainstalowanie zasobników z działkami, bomb o kalibrze od 100 do 500 kg, rakiet S-5, S-8, S-3 lub S-24, a także pocisków kierowanych powietrze-powietrze R-60, a także pocisków powietrze-ziemia Ch-23M, Ch-25 i Ch-29L. Aktualizacja wprowadza również inne legendarne samoloty, takie jak potężny francuski Mirage IIIE i amerykański myśliwiec F8U-2 Crusader z interesującą mechaniką skrzydeł, która ułatwia start i lądowanie.

Wyświetlacz przezierny (HUD) jest niezbędny we wszystkich nowoczesnych samolotach. Znajduje się tuż przed oczami pilota i wyświetla najważniejsze informacje o aktualnym stanie i położeniu samolotu lub helikoptera, a nawet może pokazywać obliczone przez komputer punkty uderzenia pocisków, rakiet czy bomb. Gracze War Thunder mieli już wcześniej dostęp do nowoczesnych HUD-ów w helikopterach. Aktualizacja Ixwa Strike wprowadza podobną technologię do samolotów, m. in. do F-4 Phantom II i maszyn z rodziny Harrier. Nowa funkcja jest szczególnie ważna dla graczy, którzy preferują realistyczne i symulacyjne tryby gry, w którym nie używa się innych znaczników co sprawia, że walka jest najbardziej zbliżona do rzeczywistości.
Fani marynarki wojennej otrzymali również kilka ciekawych okrętów różnych klas. W śród nich japoński lekki krążownik Isuzu, który brał udział w inwazji na Hongkong i Guadalcanal. Salwa ośmiu torped dalekiego zasięgu Typ 93 Long Lance może stać się poważnym zagrożeniem w zaciekłych bitwach marynarki wojennej War Thunder.
Wszystkie informacje na temat zmian wprowadzonych w aktualizacji Ixwa Strike są dostępne na oficjalnej stronie internetowej:
https://warthunder.com/pl/news/4535-aktualizacja-premiera-aktualizacji-ixwa-strike-pl

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?