Xbox prezentuje dwa nowe kontrolery bezprzewodowe – Electric Volt oraz Daystrike Camo

Microsoft ujawnił dwa nowe oficjalne kontrolery Xbox Series X / S w ciekawych kolorach. Urządzenia peryferyjne zostały szczegółowo opisane w poście na blogu Xbox, który wyjaśnia projekty nowych kontrolerów bezprzewodowych Electric Volt i Daystrike Camo Xbox.

Zainspirowany „energią i wibracją często spotykaną w sportowej odzieży i projektach butów”, kontroler Electric Volt łączy neonowożółtą obudowę przednią z białym tyłem i czarnymi detalami D-Pad. Kontroler DayStrike Camo Special Edition łączy kolor czerwony z szarym i czarnym i ma specjalny teksturowany uchwyt.

Oba kontrolery wykorzystują tworzywa umożliwiające ponowne ich wykorzystanie (Post-Consumer Recyclable, PCR). Jest to część zobowiązania Microsoftu w zakresie bardziej zrównoważonego cyklu życia produktów.

Ponadto, z okazji premiery padów w sklepie Xbox Gear Shop od 21 kwietnia dostępna będzie kolekcja odzieży Xbox Icon.

Kontroler Electric Volt trafi do sprzedaży już 27 kwietnia w cenie 269 zł. Natomiast Daystrike Camo Special Edition będzie dostępny za 289 zł od 4 maja. Oba kontrolery będą do nabycia u wybranych sprzedawców detalicznych oraz w Microsoft Store.

Więcej informacji znaleźć można we wpisie na blogu Xbox Wire. Polska wersja językowa postu wraz ze zdjęciami dostępna jest pod tym linkiem.

Źródło: informacje prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?