ADATA obchodzi swoje 20. urodziny! Do wygrania atrakcyjne nagrody

Firma ADATA, znana z produkcji m.in. z produkcji pamięci RAM oraz dysków SSD, akcesoriów mobilnych produktów dla graczy, z okazji swojego jubileuszu 20-lecia ogłosiła premierę swojego wydarzenia – ADATA 20th Anniversary Celebration – Innovating with Us, które potrwa do 30 lipca 2021. Podczas eventu będzie możliwość wygrania nagród o wartości 50 000$.

W jaki sposób przebiega wydarzenie?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy odwiedzić dedykowaną stronę internetową ADATA poświęconą jej urodzinom. Każdy z odwiedzających może z niej dowiedzieć się, jakie osiągnięcia i przełomowe innowacje stoją za marką na przełomie ostatnich dwóch dekad. Każdy z użytkowników będzie mógł rozwiązać quiz i wziąć udział w konkursie. Następnie będzie możliwość rozwiązania quizu i wzięcia udziału w losowaniu. Do wygrania są m.in. klawiatury XPG Summoner Gold, suszarki do włosów Dyson iPhone’y 12, oczyszczacze powietrza i wiele innych nagród. Zwycięzcy będą losowani co miesiąc.

Event w podziękowaniu użytkownikom ADATA

Współzałożyciel i prezes ADATA, Simon Chen podkreśla istotność kapitału ludzkiego przy budowaniu firmy – Dwadzieścia lat później, dzięki wsparciu pracowników, pracowników, klientów, Adata jest teraz jednym wiodących dostawców pamięci RAM i dysków półprzewodnich. Chcielibyśmy przekazać nasze podziękowania, organizując radosny event oraz pokazać tym samym naszenadzieje dot. dalszego rozwoju firmy. – Oczekujemy z radością, że kolejne dwie dekady będą kontynuacją innowacji i przyniosą najnowsze technologie ludziom na całym świecie.

Wydarzenie online ADATA 20th Anniversary Celebration – Innovating with Us jest jednym z wielu eventów organizowanym przez ADATA w 2021 roku z okazji 20-lecia istnienia firmy.

Link do strony – tutaj!

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?