Asus ZenBook Flip 13 już dostępny w Polsce!

Nowy ZenBook Flip 13 (UX363) jest od dziś dostępny w sprzedaży w Polsce.

Mierzący zaledwie 13,9 mm grubości i ważący tylko 1,3 kg kompaktowy ZenBook Flip 13 posiada precyzyjnie wykonany zawias ErgoLift 360°, który umożliwia elastyczne wykorzystywanie w trybie laptopa, tabletu, przy ustawieniu „na podstawce” lub w pozycji „namiotu” – czy też dowolnym ustawieniu pośrednim.

Dzięki zastosowaniu baterii o wysokiej pojemności 67 Wh, która zapewnia maksymalnie 14 godzin działania na pojedynczym naładowaniu, laptop idealnie nadaje się do pracy mobilnej. ZenBook Flip 13 obsługuje technologię szybkiego ładowania za pomocą dostarczonej w zestawie ładowarki o mocy 65 W, a gniazdo ASUS USB-C® z funkcją Easy Charge daje użytkownikom wygodę korzystania z szerokiej gamy standardowych ładowarek USB-C lub ładowarek USB-C kompatybilnych z Power Delivery (PD).

Zobacz również: Hyperbook prezentuje laptopa NV14 z GTX 1650Ti i certyfikatem Pantone

ZenBook Flip 13 jest w maksymalnej konfiguracji wyposażony w ekran dotykowy NanoEdge FHD OLED, który jest w pełni kompatybilny z nową wersją rysika ASUS Pen. Każda zastosowana w ZenBookach matryca OLED zapewnia niewiarygodnie żywe kolory i pozbawione efektu rozmycia obrazu animacje przy 100% pokryciu przestrzeni barwnej DCI-P3 i czasie reakcji 0,2 ms, z głębokimi odcieniami czerni z certyfikacją VESA DisplayHDR™ 500 True Black, współczynnikiem kontrastu 1 000 000:1 oraz certyfikacją PANTONE® Validated dla wyjątkowo realistycznego odwzorowania kolorów. Ponadto wyświetlacze są certyfikowane przez TÜV Rheinland w zakresie zmniejszonej emisji niebieskiego światła i braku efektu migotania dla większego komfortu oczu.
Nowy ZenBook Flip 13 (UX363) jest od dziś dostępny w cenie MSRP od 5499 zł (i5) oraz od 6999 zł (i7).
Źródło: materiały prasowe / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?