Cyberpunk 2077 powraca do PlayStation Store z dużym ostrzeżeniem

Zgodnie z oczekiwaniami, Cyberpunk 2077 powrócił dziś do PlayStation Store firmy Sony, ponad sześć miesięcy po usunięciu. Gra powróciła jednak z dużym ostrzeżeniem dla posiadaczy PS4. „Użytkownicy mogą nadal doświadczać pewnych problemów z wydajnością edycji PS4, podczas gdy my nadal poprawiamy stabilność na wszystkich platformach” — przyznaje CD Projekt Red. „Wersje gry na PS4 Pro i PS5 zapewnią najlepsze wrażenia na PlayStation”.

Ogłoszenie Sony dotyczące Cyberpunk 2077 zawiera podobne ostrzeżenie i idzie o krok dalej, próbując odwieść właścicieli PS4 od zakupu gry. „Zakup do użytku w systemach PS4 nie jest zalecany” — mówi aukcja Sony. „Aby uzyskać najlepsze wrażenia z gry Cyberpunk na PlayStation, graj na systemach PS4 Pro i PS5”.

Cyberpunk 2077 zadebiutował pierwotnie w grudniu z poważnymi problemami technicznymi na konsolach Xbox One i PlayStation 4 ostatniej generacji. Na wszystkich platformach występowało wiele błędów i usterek, ale niektóre z najpoważniejszych problemów znaleziono na podstawowym Xbox One i PS4. Microsoft dodał etykietę ostrzegawczą we własnym sklepie Xbox, podczas gdy Sony całkowicie wycofało Cyberpunk 2077 ze swojego sklepu już po tygodniu.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo