Dziedzictwo Hogwartu – pierwszy gameplay i przybliżona data premiery!

Twórcy gry Dziedzictwo Hogwartu długo kazali nam czekać na pierwszy wgląd w rozgrywkę nowej produkcji osadzonej w uniwersum Harry’ego Pottera. W końcu jednak na zapowiedzianym kilka dni temu State of Play od Sony otrzymaliśmy rozbudowany, kilkunastominutowy materiał.

W poniższym materiale możemy sprawdzić nie tylko to, jak Dziedzictwo Hogwartu będzie wyglądać, ale także poznamy całą masę mechanik, które mają znaleźć się w grze. Do tego twórcy zarysowali po krótce, co może nas czekać w kontekście fabuły oraz gdzie oprócz Hogwartu będzie nam dane się udać. Na pierwszy rzut oka wygląda to fenomenalnie i tylko czekać na premierę, a ta ma odbyć się pod koniec 2022 roku. Czy data zostanie utrzymana? Trzymajmy kciuki.

Zobacz również: Trek to Yomi – zwiastun fabularny gry „Kurosawa-like” od polskiego studia

Dziedzictwo Hogwartu to wciągająca gra akcji RPG z otwartym światem, osadzona w świecie, który po raz pierwszy pojawił się w książkach o Harrym Potterze. Teraz możesz przejąć kontrolę nad akcją i być w centrum własnej przygody w czarodziejskim świecie. Wyrusz w podróż przez znane i nowe lokalizacje, odkrywając fantastyczne bestie, dostosowując swoją postać i wytwarzając mikstury. Opanowuj rzucanie zaklęć, ulepszaj talenty i zostań czarodziejem, jakim chcesz być.

Dziedzictwo Hogwartu zapowiedź

Dziedzictwo Hogwartu

Poznaj Hogwart w XIX wieku. Twoja postać jest uczniem, który posiada klucz do starożytnej tajemnicy grożącej rozerwaniem czarodziejskiego świata. Dostałeś późną akceptację do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie i wkrótce odkrywasz, że nie jesteś zwykłym uczniem: posiadasz niezwykłą zdolność postrzegania i opanowywania starożytnej magii. Tylko ty możesz zdecydować, czy ochronisz ten sekret dla dobra wszystkich, czy też ulegniesz pokusie bardziej złowrogiej magii. Odkryj atmosferę życia w Hogwarcie, zawierając sojuesze, walcząc z mrocznymi czarodziejami i ostatecznie decydując o losie czarodziejskiego świata. Twoje dziedzictwo jest tym, co z nim zrobisz.

Zobacz również: Ghostrunner: Project Hel – recenzja DLC. Projekt Piekło

Źródło: YT/PlayStation, hogwartslegacy.com | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?