REKLAMA

Google Chrome pod atakiem – sprawdź czy masz ostatnią aktualizacje!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę Chrome na komputerze, ponieważ aktualizacja ta usuwa lukę zero-day, która jest aktywnie wykorzystywana w środowisku przez nieujawnionych hakerów.

Ogólna polityka Google polega na tym, aby nie ujawniać zbyt wielu szczegółów dotyczących luk w zabezpieczeniach przed szerokim wdrożeniem poprawek. Ten błąd jest uważany za lukę zero-day, ponieważ został wykorzystany, zanim Chrome dowiedział się o istnieniu luki. Aby zaktualizować Chrome w systemie Windows i Mac, często wystarczy zamknąć, a następnie ponownie uruchomić przeglądarkę.

REKLAMA

Ale dla pewności kliknij ikonę Ustawienia (wygląda jak trzy pionowe kropki) w prawym górnym rogu okna przeglądarki. W wyświetlonym menu wyskakującym przesuń kursor w dół do opcji Pomoc, a następnie przesuń i kliknij „O Google Chrome” w menu wysuwanym, które się pojawi. Chrome otworzy nową kartę z powiadomieniem, czy Twoja wersja przeglądarki jest aktualna. Jeśli tak nie jest, Chrome automatycznie pobierze aktualizację, a następnie wyświetli monit o ponowne uruchomienie przeglądarki. Wersja którą powinieneś mieć to 89.0.4389.72.

Źródło: tomsguide

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo