Gratka dla gamerów. Plecak za zdjęcie z puszką napoju energetycznego PredatorShot?

Acer nie poprzestał na Predator Days i cały czas promuje produkty ze swojej gamingowej serii. W najnowszym konkursie można wygrać plecak Predator Rolltop (o wartości 349złotych) – wystarczy zrobić zdjęcie lub film z puszką napoju PredatorShot i wrzucić je do mediów społecznościowych z hashtagami #Precyzja #PredatorShot #Gaming oraz wypełnić dedykowany formularz zgłoszeniowy.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie produktami skierowanymi do osób pasjonujących się grami oraz współzawodnictwem w grach komputerowych, marka Predator organizuje kolejną kampanię promocyjną swojego produktu PredatorShot – napoju energetycznego występującego w wersjach: 250 ml oraz 500 ml. Kupując dowolny napój energetyczny PredatorShot można wygrać plecak Predator Rolltop o wartości 349 złotych. Wystarczy zrobić zdjęcie lub film, na którym znajduje się puszka napoju energetycznego PredatorShot, oznaczyć je za pomocą hastagów: #Precyzja #PredatorShot #Gaming oraz wypełnić specjalny formularz, który znajduje się pod tym adresem. Należy się jednak spieszyć – plecak Predator Rolltop wygrywa pierwsze 1000 osób!

Kup PredatorShot – odbierz plecak!

Plecak Predator Rolltop charakteryzuje się dużą elastycznością oraz bardzo dużą pojemnością (35,5 litra), dzięki czemu jest w stanie komfortowo przenosić 15-calowe laptopy. W razie potrzeby, jest w stanie zmieścić również 17-calowe komputery przenośne. Oddzielne przegrody likwidują ryzyko zadrapania obudów, a także ułatwiają pakowanie oraz rozpakowywanie sprzętu. Dolna przegroda może posłużyć do przenoszenia zasilaczy gamingowych oraz rzeczy osobistych. Materiał plecaka wraz z zamkami błyskawicznymi jest nieprzemakalny, a powłoka klasy militarnej z przodu torby pomaga w ochronie przed deszczem.

Jan Błachowicz promuje PredatorShot w wersji bez cukru

Poza wariantami objętościowymi, Acer wprowadził ponadto PredatorShot w wersji bez cukru  dla osób dbających o formę. Ostatnia kampania odnosząca się do marki Predator dotyczyła Predator Days w Westfield Arkadia – wtedy to można było zagrać z Janem Błachowiczem – mistrzem UFC na dedykowanych stacjach gamingowych Predator Thronos Air. Uczestnicy mogli zdobyć w trakcie imprezy sprzęt gamingowy marki Predator.
Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?