Huawei MateStation S – pierwszy komputer stacjonarny marki już w sprzedaży w Polsce

Huawei wprowadza do sprzedaży na polskim rynku MateStation S, pierwszy komputer stacjonarny w portfolio marki. Do 22 sierpnia będzie go można kupić w promocyjnej ofercie w zestawie z monitorem Huawei Display 23.8” w rekomendowanej cenie 2999 zł. MateStation S zapewnia wysoką wydajność pracy i płynną rozrywkę oraz szybką i wygodną współpracę z innymi urządzeniami Huawei, m.in. smartfonem, tabletem i laptopem.

Huawei MateStation S jest dostępny w przedsprzedaży, trwającej od dzisiaj do 22 sierpnia – w tym okresie komputer można kupić w zestawie z monitorem Huawei Display 23.8” w rekomendowanej cenie 2999 zł. Komputer będzie też można kupić bez monitora w zestawie w rekomendowanej cenie 2699 zł. Huawei MateStation S jest dostępny w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, x-kom, Komputronik.

Huawei MateStation S – wysoka wydajność pracy i rozrywki

Sercem MateStation S jest procesor AMD Ryzen™ 5 4600G wykonany w 7nm procesie technologicznym, ze zintegrowaną kartą graficzną Radeon™, co zapewnia wysoką wydajność wielozadaniowej pracy oraz płynną rozrywkę. MateStation S został wyposażony w dwukanałową pamięć DD4, którą można rozszerzyć za pomocą dodatkowych złączy na płycie głównej oraz dysk SSD NVMe podłączony poprzez interfejs PCI. Użytkownik może też rozszerzyć system komputera
o dodatkowe komponenty poprzez magistralę PCI. Huawei MateStation S obsługuje zintegrowaną łączność 2×2 MIMO Wi-Fi oraz Bluetooth 5.0 do bezprzewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych.

Huawei MateStation S wyróżnia się też wydajną konstrukcją termiczną, która wspiera precyzyjne zarządzanie cyrkulacją powietrza – gorące powietrze jest odprowadzane przez dedykowany kanał, umożliwia to szybkie chłodzenie i tym samym stabilność pracy systemu.

Stylowa, kompaktowa konstrukcja

MateStation S wyróżnia się minimalistyczną i kompaktową obudową 8,6 l, która jest mniejsza niż obudowa tradycyjnych komputerów stacjonarnych. Panel przedni obudowy charakteryzuje się ukośnymi otworami, inspirowanymi wzorem gwiazdy. Otwory te, oprócz walorów estetycznych, umożliwiają przepływ chłodnego powietrza.

Inteligentna współpraca ze smartfonem, tabletem i laptopem

Komputer MateStation S zapewnia wysoką wydajność pracy i płynną rozrywkę oraz obsługuje autorskie technologie Huawei Share i Multiscreen Collaboration, które zapewniają wygodną współpracę z innymi urządzeniami marki, m.in. smartfonem, tabletem i laptopem. Po dotknięciu smartfonem prawego klawisza Shift na klawiaturze MateStation S, użytkownik może na przykład przesłać na komputer wybrane pliki i edytować dokumenty. Z kolei technologia Multiscreen Collaboration umożliwia współdzielenie ekranu smartfona lub tabletu na pulpicie komputera, a także obsługę na ekranie MateStation S do trzech aplikacji smartfona czy tabletu jednocześnie.

Monitor Huawei Display 23.8” w zestawie z MateStation S

W przedsprzedaży, która trwa do 22 sierpnia, MateStation S będzie można kupić w zestawie z monitorem Huawei Display 23.8”. Ten kompaktowy monitor został wyposażony w 23,8-calową matrycę Full HD o proporcjach 16:9, a wyświetlacz jest otoczony ultracienkimi ramkami o szerokości zaledwie 5,7 mm. W ekranie urządzenia zastosowano zaawansowane funkcje ochrony oczu użytkownika, przydatne w pracy biurowej, jak i w użytku domowym. Rekomendowana cena detaliczna monitora to 699 zł.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo