Jak zapłacić mniej za laptopy Acer?

Acer wprowadza dwie solidne promocje, w ramach których możliwe jest obniżenie ceny laptopów nawet o 1000 złotych! Modele Swift 1 oraz Nitro 5 można otrzymać w atrakcyjnych cenach – wystarczy zakupić napoje energetyczne z serii PredatorShot i odebrać szalone rabaty.

Aż 1000 złotych można zaoszczędzić kupując komputer Acer Nitro 5. Z tym komputerem nie sposób się nudzić – doskonale radzi sobie z grami, charakteryzuje się doskonałym wyświetlaczem o przekątnej 15 cali (rozdzielczość: Full HD) oraz wieloma wariantami specyfikacji sprzętowej – do wyboru są procesory Intel Core oraz AMD Ryzen.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

– Kupić 8 puszek napoju energetycznego PredatorShot (dostępny w sklepach: Carrefour, Dino, PoloMarket; paragony z zakupionymi napojami można łączyć)
– Wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym należy załączyć zdjęcie paragonów (regulamin promocji dostępny tutaj)
– Odebrać kod rabatowy o wysokości 1000 złotych, który można zrealizować na wybrane modele laptopów gamingowych Acer Nitro 5.
To obecnie najlepszy sposób na otrzymanie w niższej cenie cenionego oraz rozpoznawalnego laptopa gamingowego w branży. Promocja trwa od 18.08.2021 do 30.09.2021 lub do wyczerpania zapasów. Warto więc się spieszyć! Nie jest to jednak jedyna promocja, którą przygotował Acer.

650 złotych rabatu na komputer Acer Swift 1

Kupując trzy puszki napoju energetycznego PredatorShot, możliwe jest uzyskanie rabatu o wysokości 650 złotych na zakup laptopa Acer Swift 1. Wystarczy udać się do sklepu PoloMarket, zaopatrzyć się w wyżej wskazane produkty PredatorShot oraz okazać kasjerowi ważną POLOKartę lub e-POLOkartę. Wraz z laptopem, kupujący otrzymuje ponadto preinstalowaną roczną subskrypcję Microsoft 365 Personal o wartości 299 złotych – w tym dostęp do aplikacji pakietu Office oraz chmury OneDrive.

Zobacz również: Recenzja Acer Chromebook Spin 713 (2021) – podium wśród Chromebooków

Oferta obowiązuje od 25.08.2021 do 7.09.2021 lub do wyczerpania zapasów. Na jedną POLOkartę lub e-POLOkartę w ciągu trwania promocji można zakupić jeden komputer Acer Swift 1.
Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?