REKLAMA

Kolejne promocje Microsoft Surface

Po walentynkowej promocji na urządzenia Surface, Microsoft wprowadza kolejne obniżki cen na topowe modele laptopów i urządzeń 2w1. Już od piątku 19 lutego taniej będzie można kupić wybrane modele:

 • do -20% na Surface Laptop 3 | wszystkie konfiguracje poza i5/8/128
  Promocja trwa od 19 lutego do 18 marca
 • -12% na Surface Laptop 3 (w konfiguracji i5/8/128)
  Promocja trwa od 19 lutego do 18 marca
 • -15% na Surface Pro 7 | wszystkie konfiguracje;
  Promocja trwa od 19 lutego do 18 marca
 • -15% na Surface Book 3 | wszystkie konfiguracje;
  Promocja trwa od 19 lutego do 18 marca
 • -10% na Surface Laptop Go (w konfiguracji i5/8/256)
  Promocja trwa od 19 lutego do 4 marca
 • -6% na Surface Laptop Go (w konfiguracji i5/8/128)
  Promocja trwa od 18 do 31 marca

Lista sklepów objętych promocją: Euro RTV AGD, Media Market, x-kom, Media Expert, Komputronik.

REKLAMA

Surface Laptop 3

REKLAMA

 

To lekki i elegancki ultrabook z dotykowym ekranem i procesorem Intela (10 gen.) lub AMD. Dostępny w dwóch rozmiarach ekranu (13,5’’ i 15’’) i pamięcią 8 lub 16 GB RAM. Wyposażony w funkcję fast charging ładuje od 5% do 80% baterii w 60 minut (według deklaracji producenta na pełnej baterii możemy pracować do 11,5 godz.).

Do zastosowań biznesowych i nauki zdalnej, Surface Laptop 3 posiada jeden z najnowszych zestawów do wideorozmów – jasną, przednią kamerę HD 720p ze światłem f/2.0, podwójne dalekosiężne mikrofony studyjne i głośniki Omnisonic z obsługą Dolby® Audio™.

 

Surface Pro 7

 

Urządzenie 2w1 o wydajności laptopa i funkcjach tabletu o przekątnej ekranu 12,3’’. Dołączana klawiatura Type Cover zamienia go w pełnoprawnego laptopa, a po jej odłączeniu i przejście w tryb tabletu – pozwala wygodnie przeglądać media lub oglądać filmy na Netflix’ie. Surface Pro 7 to idealne urządzenie do kreatywnych zastosowań (grafika, ilustracja, odręczne notatki). Jest zgodne z piórem Surface Pen (dostępny opcjonalnie) i posiada dwa popularne złącza USB-C® i USB-A.

Dostępny z procesorami Intel (10 gen.) od i3 do i7 i pamięcią RAM do 16 GB. Przednia kamera 5 MP daje obraz 1080p, a wbudowane dalekosiężne mikrofony studyjne i głośniki z obsługą Dolby® Audio™ dają znakomite efekty i komfort podczas codziennych wideorozmów.

 

Surface Book 3

 

 

Najmocniejsze urządzenie 2w1 z rodziny Surface z niezależną kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX dla wymagających twórców i użytkowników, którzy cenią ponadprzeciętną wydajność i mobilność w jednym urządzeniu do pracy i rozrywki.

Napędzany czterordzeniowym procesorem Intel® Core™ 10 gen. z pamięcią RAM od 8 do 32 GB zoptymalizowano pod kątem maksymalnej pracy na jednym ładowaniu (do 17,5 godz.). Dotykowy ekran PixelSense™ w dwóch rozmiarach (13,5 lub 15’’) i zagęszczeniu pikseli do 267 PPI (wersja 13,5’’) daje wysokie pokrycie kolorów i współczynnik kontrastu 1600:1. Charakterystyczne dla całej rodziny Surface proporcje ekranu 3:2 – zbliżone do kartki papieru – to także optymalne wartości do wygodnego przeglądania dokumentów czy surfowania po Internecie.

15-calowa jednostka Surface Book 3 to też świetna pozycja dla fanów gier dzięki wbudowanej funkcji Xbox Wireless, która pozwala łączyć laptopa z kontrolerem Xbox.

 

Surface Laptop Go

 

Najlżejszy (od 1110 g) komputer Surface Laptop z dotykowym ekranem PixelSense™ o przekątnej 12,4’’. Niewielkie rozmiary i efektywne zarządzanie baterią (do 13 godz. pracy na jednym ładowaniu) sprawiają, że zaprojektowano go z myślą o codziennych pracach biurowych

Dostępny z procesorami Intel® Core™ i5 (10 gen.) w konfiguracjach – od 4 do 8 GB RAM i do 256 GB przestrzeni dyskowej – posiada również przycisk zasilania zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych do logowania oraz szybki moduł Wi-Fi 6 do płynnej łączności bezprzewodowej. Dodatkowa integracja z magazynem w chmurze OneDrive (opcjonalna subskrypcja Microsoft 365) pozwala zwiększyć przestrzeń na dokumenty i multimedia nawet do 1 TB, które możemy współdzielić online w ramach grup i zespołów.

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo