Niesamowite promocje na produkty marki Apple!

Z okazji otwarcia nowego salonu iSpot Apple Premium Partner w Warszawie będą na Was czekać niesamowite okazje na produkty marki Apple

Już 1 września w Westfiled Mokotów w Warszawie odbędzie się otwarcie nowego salonu iSpot w Polsce. Z tej okazji przygotowano masę promocji i obniżek cenowych na popularne smartfony, laptopy i nie tylko. Co więcej dla pierwszych 50 klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 300zł, będzie czekać prezent w postaci Apple AirTag o wartości 189zł. Jeśli czekaliście na odpowiednią okazję na kupno produktów marki Apple, to już za tydzień będzie idealna do tego pora.

Jakie promocje będzie można dorwać? IPhone 14 zarówno w podstawowej wersji, jak i w wariancie PRO w różnych konfiguracjach można będzie kupić po znacznie niżej cenie do wyczerpania zapasów. Najpopularniejsze słuchawki bezprzewodowe AirPods zarówno drugiej jak i trzeciej generacji również będą przecenione. Dokładne ceny znajdziecie w grafice poniżej:


Apple

Źródło: ispot.pl


To jednak nie koniec promocji. Wszystkie okazje na przecenione produkty, jak również regulamin i szczegóły dotyczące całej akcji znajdziecie na stronie iSpot lub klikając w link tutaj.

Zarezerwujcie czas w przyszły weekend i koniecznie wybierzcie się do nowego salonu iSpot w Warszawie!


Zobacz również: Genesis Lead 300 jako idealne rozwiązanie na problem ze starą i zdartą klawiaturą

Źródło: ispot.pl / Ilustracja wprowadzenia: apple.com/pl/

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?