REKLAMA

Kup wybrany telewizor Neo QLED i odbierz smartfon Galaxy!

Teraz przy zakupie wybranych telewizorów Neo QLED oraz QLED 8K, można skorzystać z wyjątkowej promocji na smartfon. Wybrane modele o przekątnych ekranu 55” i większej będą dostępne w zestawie ze smartfonami Galaxy S21 5G, Galaxy S20 FE lub Galaxy A32. Promocja potrwa do 11 lipca.

  • Promocja obejmuje kilka konfiguracji sprzętowych. Przy zakupie telewizorów biorących udział w promocji Neo QLED 8K i 4K oraz QLED 8K, można otrzymać w zestawie smartfon Galaxy S21 5G, Galaxy S20 FE lub Galaxy A32.
  • Promocja obowiązuje od 21 czerwca do 11 lipca b.r.
  • Zestawy można kupić w sieciach sprzedaży Media Expert, Media-Markt, EURO RTV AGD, Neonet oraz w salonach Samsung Brand Store i na eStore.

Zobacz więcej szczegółów

Telewizory Neo QLED to świetny wybór dla widzów, którzy cenią sobie domową rozrywkę w najwyższym wydaniu. Technologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek, a każdy detal zachwyca wyrazistością. Dodając do tego 100% Natężenie Kolorów, które jest także wizytówką linii QLED, widzowie ujrzą obraz wypełniony miliardem odcieni kolorów, które będą doskonałe niezależnie od jasności.

REKLAMA

Na poziom intensywności doświadczeń podczas oglądania transmisji sportowych czy filmów, bez wątpienia wpływa także rozmiar ekranu. Dlatego w promocji dostępne są modele od 55” do 85” – pozwalające zobaczyć więcej detali oraz zachwycać się płynną akcją czy realistycznymi kolorami. Jednocześnie, w połączeniu z nowoczesnym designem, nawet telewizor o większej przekątnej nie przytłoczy naszego wnętrza. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu, ekran będzie prezentował się doskonale pod każdym kątem, pozwalając w pełni skupić uwagę na oglądanym filmie czy meczu.

REKLAMA

Zobacz również: Natalia Szroeder ambasadorką marki Lenovo Yoga

Dotknij i oglądaj

Co ważne, telewizory Neo QLED i QLED świetnie współpracują ze smartfonami Samsung, takimi jak Galaxy S21 5G, a konfiguracja obu urządzeń, nigdy nie była łatwiejsza. Za pomocą funkcji Dotknij i Wyświetl, wystarczy dotknąć telefonem obudowy telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli lustrzaną kopię smartfona na telewizorze. Dzięki temu można w prosty sposób przesłać filmy, zdjęcia czy muzykę i cieszyć się nimi na dużym ekranie.

Ponadto po połączeniu telewizora ze smartfonem, ekran można podzielić na dwie lub nawet cztery części – w przypadku modeli Neo QLED 8K. Funkcja Multi View sprawi, że z jednej strony ekranu będziemy mogli oglądać mecz czy film, a z drugiej – śledzić statystyki sportowe czy przeglądać interesujące ciekawostki.

Źródło: materiały prasowe

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo