LG PuriCare Wearable Air Purifier – nadchodzi przełomowa maska na twarz

Mamy nowe szczegóły dotyczące zaawansowanej technologicznie maski na twarz LG, która została pierwotnie zaprezentowana w zeszłym roku.

Znany jako LG PuriCare Wearable Air Purifier, zawiera filtry powietrza i wentylatory, a także wzmocnienie głosu i nie tylko, aby zapewnić użytkownikom prawdopodobnie bardziej skuteczne rozwiązanie niż typowe pokrycie twarzy oparte na papierze i materiałach. Nowy oczyszczacz powietrza LG PuriCare Wearable Air Purifier zostanie wprowadzony na rynek w przyszłym miesiącu.

Nowa maska ​​​​na twarz LG została zaprezentowana w zeszłym roku, ale marka zaktualizowała specyfikacje i zestaw funkcji przed oficjalną premierą. Oczyszczacz powietrza LG PuriCare Wearable Air Purifier zawiera baterię o pojemności 1000 mAh – w porównaniu z zasilaczem 820 mAh, z którym zadebiutował – która ładuje się w około dwie godziny za pomocą kabla USB i działa do ośmiu godzin na raz.

Posiada również wymienne filtry HEPA, a także wbudowane wentylatory do filtrowania otaczającego powietrza. Najnowsza wersja zaawansowanej technologicznie maski na twarz LG ma mniejszy i lżejszy silnik, który zasila wszystko, mimo że nadal działa przez te same 8 godzin i waży 94 gramy.

Źródło: 9to5

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?