REKLAMA

Microsoft wprowadza nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do Xbox

W przyszłym miesiącu Microsoft wprowadza na rynek nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox, który wyceniany jest na ok. 450 zł. To pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox od czasów Xbox 360, zaprojektowany do łączenia się z konsolami Xbox One i Xbox Series X / S, komputerami i urządzeniami mobilnymi przez Bluetooth.

REKLAMA

Firma Microsoft oparła się na swojej pracy ze słuchawkami Surface, aby dodać podobne obrotowe pokrętła nauszników, które pozwalają regulować głośność i balans gry / czatu audio. Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy jest również zaprojektowany tak, aby pasował do nowej konstrukcji Xbox Series X / S, z lekką ramą z dużymi skórzanymi nausznikami i regulowanym, wyściełanym pałąkiem na głowę. Będzie również obsługiwał technologie dźwięku przestrzennego Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone: X.

REKLAMA

Możesz także sparować zestaw słuchawkowy z telefonem i konsolą Xbox w tym samym czasie, co pozwoli ci słuchać dźwięku lub połączeń z telefonu podczas gry. Czas pracy to 15 godzin na baterii, a 30-minutowe ładowanie przez USB-C pozwala grać przez około cztery godziny. Pełne ładowanie zajmie nam około trzech godzin.

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo