„Mistrzowskie promocje” w huawei.pl – atrakcyjne ceny i zestawy

Huawei przygotował „Mistrzowskie promocje” w swoim sklepie internetowym – do ich „ustrzelenia” zachęca ambasador marki Robert Lewandowski. Od 4 czerwca do 4 lipca, na huawei.pl, wybrane smartfony, laptopy, smartwatche i słuchawki marki można kupić w atrakcyjnych cenach lub zestawach.

„Mistrzowskie promocje”, które można teraz „ustrzelić” na huawei.pl, to świetna okazja na zakup fotograficznego smartfona P40 lite w zestawie z eleganckim smartwatchem Watch Fit Elegant Edition w nowej cenie 999 zł, a także Huawei P smart 2021 z NFC z opaską sportową Huawei Band 6 za 799 zł lub bez zestawu za 699 zł. W ofercie można znaleźć również wybór smartwatchy marki w nowych cenach i zestawach, w tym Huawei Watch GT 2 Pro w zestawie z głośnikiem Huawei BT CM510 za 999 zł oraz Huawei Watch GT 2 (46 mm) w nowej cenie 699 zł. Osoby szukające smartwatcha, który pomoże im zadbać o kondycję swoją i bliskich, mogą kupić teraz dwa fitnessowe smartwatche Huawei Watch Fit Elegant Edition za 849 zł. Na huawei.pl, w nowej cenie, można znaleźć również najnowsze bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 4i za 299 zł.

W ofercie można kupić również najnowsze laptopy, w tym najnowszy, flagowy laptop Huawei MateBook X Pro 2021 w zestawie z monitorem Huawei Display 23.8”, koszulką z podpisem ambasadora marki Roberta Lewandowskiego, bezprzewodową myszką oraz plecakiem. W nowej cenie dostępny jest również wydajny MateBook D 14 w zestawie z monitorem Huawei Display 23.8, bezprzewodową myszką oraz plecakiem.

Klienci huawei.pl, którzy chcą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty, mogą skorzystać z 36 rat 0% – wybierając odpowiednią opcję na etapie wyboru formy płatności, klient zostanie przekierowany na stronę PayU, na której będzie musiał wypełnić formularz podając swoje dane. Decyzja kredytowa zostanie przekazana w ciągu kilku minut. Minimalna wartość zamówienia, które można rozłożyć na raty, to 300 zł.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?