AMD zamierza ogłosić coś wielkiego na Gamescom 2023!

AMD spowodowało, że świat graczy ponownie wstrzymał oddech. Gigant technologiczny ma duże wieści do ogłoszenia na tegorocznym Gamescom!

Nie da się ukryć, że AMD od dłuższego czasu wpisuje się w historię branży komputerowej jako producent innowacyjnych i wydajnych komponentów. Ich procesory i karty graficzne zdobyły uznanie wielu graczy i profesjonalistów, stając się bezsprzecznie godnym konkurentem dla giganta NVIDIA. Co więcej, firma zyskała opinię twórcy nowych standardów, nieustannie dążącego do przedefiniowania granic możliwości w świecie gamingu.

AMD logo

źródło: www.amd.com

Ogłoszenie giganta technologicznego, że na Gamescomie 2023 zamierza wyjawić coś „wielkiego”, już teraz wywołuje lawinę spekulacji i oczekiwań w społeczności graczy. Jednym z najpopularniejszych scenariuszy jest prezentacja nowej serii kart graficznych z architekturą RDNA 3, która miałaby przewyższyć dotychczasowe osiągnięcia zarówno pod względem wydajności, jak i innowacyjności.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na samą konferencję podczas Gamescomu 2023, aby poznać tajemnicę, którą z takim zapałem chce podzielić się firma AMD. Bez względu na to, jakie będą ostateczne ogłoszenia, jedno jest pewne – świat gier komputerowych właśnie stoi na progu kolejnej, fascynującej ery.


Przeczytaj również: Valorant: film osadzony w świecie gry już w 2025 roku

Źródło informacji: @sherkelman

Wielbiciel nowinek technologicznych i ciekawych sprzętów komputerowych. Głównie pojawiam się w dziale newsów .

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?