Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Modern Warfare otrzymują wsparcie NVIDIA DLSS

Fani gier Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Modern Warfare, posiadający karty graficzne NVIDIA GeForce RTX, otrzymali dzisiaj bezpłatny zastrzyk mocy, dzięki dodaniu do obu tytułów wsparcia techniki NVIDIA DLSS. Po włączeniu DLSS wydajność w grach wzrasta nawet o dodatkowe 70%.

Wyjątkowe wrażenia z potyczek w Call of Duty dzięki kartom GeForce RTX

Technika NVIDIA DLSS jest dostępna od dzisiaj w popularnym i darmowym tytule battle royale firmy Activision Call of Duty: Warzone, a także w trybach kampanii, wieloosobowym oraz Spec Ops w Call of Duty: Modern Warfare. Zainstalowanie wydanych dzisiaj aktualizacji i włączenie w opcjach gier techniki NVIDIA DLSS skutkuje zwiększeniem wydajności kart graficznych GeForce RTX nawet o 70% w rozdzielczości 4K.

Grający w Call of Duty mogą cieszyć się większą liczbę klatek na sekundę lub wykorzystać dodatkową wydajność zwiększając poziom wyświetlanych detali lub ustawiając wyższą rozdzielczość, co pomoże w dostrzeżeniu odległych celów i sprawi, że rozgrywka będzie atrakcyjniejsza i bardziej wciągająca.

Naraka: Bladepoint oraz Mortal Shell również ze wsparciem dla DLSS

Pozostałe gry, które otrzymały wsparcie techniki DLSS w tym miesiącu to:

  • Mortal Shell firmy Cold Symmetry, doceniona przez graczy jednoosobowa gra RPG akcji, otrzymała dużą aktualizację 15 kwietnia. Zaoferowała ona posiadaczom kart GeForce RTX cienie generowane z użyciem śledzenia promieni. Po włączeniu DLSS wydajność w grze wzrasta nawet o 130% w rozdzielczości 4K.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?