Destiny 2: Królowa-Wiedźma – przedrzyj się przez Ciemność i weź udział w Przysiędze Ucznia, najnowszym najeździe w grze

Drużyny ogniowe z całego świata będą walczyć o tytuł Pierwszych na świecie. 5 marca o godz. 19:00 czasu polskiego w grze Destiny 2 rozpocznie się najazd „Przysięga Ucznia”. Podczas tego wydarzenia Strażnicy wyruszą do czyhającej na złowrogich bagnach Piramidy w świecie tronowym Savathûn, aby odkryć jej mroczny sekret.

Najazdy to szczytowe aktywności dla sześciu gracz w Destiny 2. Do wzięcia udziału w wydarzeniu szykują się najlepsze drużyny ogniowe, które spróbują swoich sił w wyścigu o tytuł i pas Pierwszych na świecie. W tym samym czasie fani będą mogli podziwiać ich zmagania, aby wspólnie świętować zwycięstwo. Więcej informacji o „Przysiędze Ucznia” oraz szczegóły transmisji znajdują się na stronie: http://bungie.net/raidrace.

Zobacz również: CD Projekt RED zawiesza dystrybucję w Rosji!

Drużynom ogniowym, które chcą wziąć udział w wyścigu o tytuł Pierwszych na świecie w najeździe „Przysięga Ucznia” przypominamy, że przez pierwsze 24 godziny aktywny będzie tryb Próby:

  • Tryb Próby sprawi, że moc wszystkich graczy będzie przez pierwsze 24 godziny niższa o 20 poziomów w stosunku do napotkanych wrogów.
  • Podczas trybu Próby moc artefaktu będzie wyłączona.
  • Docelowy limit mocy drużyn podczas wszystkich starć wynosi 1530.
    • Poziom wyższy niż 1530 nie zapewni żadnych dodatkowych korzyści.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?