EA Sports FC 24 – nowości i zmiany w trybie Ultimate Team

Co skrywa w sobie tryb Ultimate Team w EA Sports FC 24?

Do premiery nadchodzącej produkcji EA Sports FC 24 zbliżamy się coraz większymi krokami. Oznacza to, że dostajemy coraz więcej informacji, czego możemy się spodziewać po najnowszej piłkarskiej grze. Do tej pory poznaliśmy okładki gier, nowości w trybie kariery, a także mogliśmy zobaczyć zwiastun rozgrywki. Przyszedł więc czas na najbardziej oblegany przez graczy tryb – co nowego będzie czekać na nas w Ultimate Team?

Wczoraj na mediach społecznościowych producenta pojawił się zwiastun dotyczący zmian i nowości we wspomnianym trybie. By nie zanudzać Was suchymi informacjami, poniżej zobaczycie materiał, w którym wyjaśniono i przedstawiono wszystko, co musicie wiedzieć przed pierwszym meczem.

Bez dwóch zdań można się zgodzić, że każdy kto miał kiedyś do czynienia z grą piłkarską wydaną przez EA Sports, zagrał kiedyś w Ultimate Team. W końcu kto by nie chciał złożyć swojej drużyny złożonej z ulubionych zawodników? Jednak gracze oczekują nowości i poprawek, by rozgrywka była jeszcze lepsza i sprawiająca większą satysfajcję z gry. Wydaje się, że w tym roku EA Sports FC 24 wygląda naprawdę dobrze. Najlepsza piłkarska gra od lat? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz również: Nieśmiertelna Nokia i jej dwa nowe telefony

Ilustracja wprowadzenia: Ilustracja producenta

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?