Marvel’s Avengers wkrótce przestanie być wspierane?

Jeżeli ktoś jeszcze w ogóle ogrywa Marvel’s Avengers, zauważył z pewnością, że ostatnie rozszerzenia mają jeszcze niższy poziom niż kiedykolwiek. I ma to swoje przyczyny.

Gra dostaje bowiem ewidentnie znacznie mniejsze finansowe zaplecze. Bo tylko w ten sposób da się wyjaśnić, czemu na przykład Potężna Thor czy Winter Soldier – najnowsze nabytki w tytule – mają bliźniacze ataki, co ich oryginalni odpowiednicy. Ostatnio z kolei pojawiły się źródła, które twierdzą, że Crystal Dynamics planuje zakończyć wspieranie Marvel’s Avengers już w 2023 roku. To dość mocna sytuacja, zważywszy na to, że w planach była przytłaczająca wręcz liczba superbohaterów i dodatkowych historii, które miały być regularnie wprowadzane. Ale biorąc pod uwagę szokujący spadek zainteresowania graczy, owe doniesienia brzmią całkiem prawdopodobnie.

Akcja gry zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM.

Źródło: Gamerant

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?