To koniec z PvE w Overwatch 2

Brak wyczekiwanego trybu PvE w Overwatch 2 budzi wielkie rozczarowanie wśród społeczności.

Fanów Overwatch 2 z pewnością rozczarowała informacja o anulowaniu wyczekiwanego trybu Player vs. Environment (PvE). Od momentu ogłoszenia kontynuacji popularnej strzelanki, gracze z niecierpliwością oczekiwali na możliwość wspólnego pokonywania przeciwników w emocjonujących przygodach PvE.

Overwatch 2 miało zapewnić graczom unikalne doświadczenie, w którym drużyna mogłyby stawić czoła zaawansowanym sztucznej inteligencji oraz wciągającym misjom fabularnym. Jednakże, najnowsze doniesienia wskazują, że Blizzard Entertainment postanowiło odłożyć premierę trybu PvE, skupiając się głównie na rozwinięciu aspektu rozgrywki PvP.


overwatch 2 brak trybu pve no pve

źródło: Blizzard Entertainment

Decyzja ta wywołała niezadowolenie wśród społeczności Overwatch 2, która oczekiwała na wyjątkowe przygody , rozwijającą się fabułę i rozbudowaną rozgrywkę z wyzwaniami. Jednakże, Blizzard zapewnia fanów, że gra wciąż będzie oferować wiele nowości, w tym zwiększoną liczbę bohaterów, map, trybów PvP i ulepszoną grafikę. Twórcy obiecują również kontynuację fabuły i postępy w świecie tytułu, które będą wprowadzane w formie krótkich misji jednosobowych i wydarzeń sezonowych.

Mimo pewnych kontrowersji związanych z brakiem wyczekiwanego trybu PvE, gracze  nadal liczą na to, że Blizzard sprosta oczekiwaniom i dostarczy im pełne zadowolenie w trakcie rozgrywki Overwatch 2. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje dotyczące rozwoju tej oczekiwanej produkcji.


Przeczytaj również: Wieści o nowym składaku od Motoroli

źródło: Game Spot Interview

Wielbiciel nowinek technologicznych i ciekawych sprzętów komputerowych. Głównie pojawiam się w dziale newsów .

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?