Valorant: film osadzony w świecie gry już w 2025 roku

Bez dwóch zdań można powiedzieć, że Valorant jest obecnie jedną z najbardziej popularnych gier strzelankowych. Produkcja Riot Games cieszy się dużym zainteresowaniem, a społeczność graczy rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Co ciekawe jednak, w sieci krąży przeciek o nowo nadchodzącym filmie na temat właśnie wspomnianej gry. Według profilu @KLaboratories ulubione postaci ze świata Valorant będziemy mogli zobaczyć na dużym ekranie już w 2025 roku. Oficjalny zwiastun natomiast, ukazać się ma dopiero 13 października 2024.

Riot Games ma na swoim koncie udaną adaptację filmową jednej ze swoich gier – League of Legends. Serial Arcane zadebiutował 6 listopada 2021 roku i został oceniony przez krytyków jako jedna z najlepszych produkcji animowanych. W marcu 2022 roku serial ten zdobył nagrody Annie we wszystkich kategoriach, w których został nominowany.

Producenci filmu o grze Valorant mają bardzo dużo czasu, by dopracować swoją produkcję do perfekcji. Jeśli będziemy mogli się spodziewać tego samego poziomu, co przy serialu o LoL’u, to na pewno jest na co czekać!


Zobacz również: PS5 Slim – Sony szykuje się do premiery nowej konsoli?

Źródło: n4g.com / Ilustracja wprowadzenia:@valormarket

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?