Valorant: Nowa postać zaprezentowana! Duże zmiany w rozgrywce

Już jutro do gry Valorant wejdzie najnowszy patch, który wprowadzi dużą ilość zmian zarówno w rozgrywce, jak i w podstawowych fundamentach gry.

Oczywiście jedną z najważniejszych nowości będzie tryb drużynowy deathmatch, o którym informowaliśmy już jakiś czas temu. Jeśli jeszcze o nim nie czytaliście, kliknijcie tutaj by dowiedzieć się więcej. Dostaliśmy jednak więcej informacji na temat zmian, które będą na nas czekały w nowym akcie gry.


Valorant źródło: https://playvalorant.com/en-us/news/game-updates/progression-update-explainer-faq/

Źródło; playvalorant.com


Sporym zaskoczeniem okazać się może nowa waluta – Kredyty Królestwa. Będzie ona możliwa do zdobycia całkowicie za darmo, dzięki wykonywaniu misji codziennych, (które swoją drogą też mają się doczekać przeróbki), a także dzięki rozgrywaniu meczy i wygrywaniu rund. Do czego jednak mają służyć te Kredyty? Riot postanowił całkowicie zmienić model odblokowywania nowych bohaterów. Do tej pory bazowało to na wypełnianiu kontraktów, które niestety zajmowały kupę czasu, by zrealizować je do końca. Teraz, dzięki Kredytom Królestwa, będziemy mogli odblokować agenta znacznie szybciej, wykupując go za odpowiednią kwotę nowej waluty. Jednak to nie wszystko. Przedmioty z poprzednich przepustek bojowych również będą możliwe do zakupienia w nowym, dedykowanym do tego sklepie. Kredyty Królestwa pozwolą na zakupienie przywieszek, kart gracza lub tytułów, jednak nie skórek do broni.

To, co jednak interesuje większość graczy najbardziej, czyli umiejętności nowego agenta. Deadlock, czyli nowa postać, zadebiutuje w Valorant już jutro, jednak na kanale Youtube możemy już teraz zobaczyć prezentacje rozgrywki.Wygląda to naprawdę obiecująco i jestem przekonany, że w dużym stopniu zmieni to naszą codzienną rozgrywkę. Co ciekawe, Deadlock będziemy w stanie oblokować bez używania nowej waluty, poprzez dedykowane misje bohaterki, dostępne przez kilka tygodni od jej premiery.


Zobacz również: Wtyczka DLSS 3 w Unreal Engine 5 – jak stworzyć kosmicznego żółwia?

Źródło i ilustracja wprowadzenia: Riot Games

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?