Huawei Mate X2 cieszy się ogromną popularnością!

Huawei Mate X2 dopiero co został zapowiedziany, ale już cieszy się dużym zainteresowaniem. Klientów przed składaniem zamówień przedpremierowych nie odstraszyła nawet niebagatelna cena ponad 10 tysięcy złotych.

Huawei prezentacją nowego flagowca zrobiło bardzo dobre wrażenie. Mate X2 zachwyca zwłaszcza dwoma ekranami, tym większym ekranem składanym do wewnątrz oraz mocną specyfikacją. Przede wszystkim jednak smartfon świetnie się prezentuje i zdecydowanie wyróżnia się na tle dość nudnego rynku, gdzie innowacje pod względem designu zdarzają się już naprawdę rzadko. Wszystko wskazuje więc na to, że Huawei Mate X2 może zrobić sporo szumu.

Huawei Mate X2

Zobacz również: Huawei prezentuje Mate X2 – składany do wewnątrz smartfon z dwoma ekranami!

Jak można wywnioskować po pierwszych informacjach o rezerwacjach flagowca Huawei, to chyba już mamy hit. Mimo że Huawei Mate X2 ma kosztować 2300 euro, czyli ponad 10 tysięcy złotych, to już wielu klientów wyraziło chęć zakupu smartfonu. Na popularnej platformie JD telefon chce zakupić już 660 tysięcy osób, a na oficjalnej stronie Huawei rezerwacje zgłosiło ponad 2,5 milionów klientów. Chiński producent może już zacierać ręce, a konkurencja ma się czego bać.

Na ten moment Huawei Mate X2 ukazać ma się tylko na rynku chińskim, ale biorąc pod uwagę fakt, że poprzednicy rozkładanego flagowca od Huawei dystrybuowani byli także w innych regionach świata, można spodziewać się premiery Mate X2 także na zachodzie.

Źródło: gsmarena.com

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?