Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo, wspierana przez technologię Huawei, w sprzedaży w Polsce

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wchodzi do sprzedaży w Polsce w rekomendowanej cenie 299 zł. Szczoteczka ułatwia dbanie o higienę jamy ustnej – po połączeniu jej poprzez aplikację Huawei AI Life ze smartfonem z systemem Android, można korzystać z wielu przydatnych funkcji, m.in. podpowiedzi dotyczących prawidłowego szczotkowania zębów. Urządzenie wyróżnia się też eleganckim designem oraz długim czasem pracy – po pełnym naładowaniu można z niej korzystać nawet przez 90 dni.

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo jest na chwilę obecną dostępna w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepach Media Expert. Rekomendowana cena sprzedaży to 299 zł. Szczoteczkę będzie niebawem można również kupić w internetowym sklepie huawei.pl. W sprzedaży będą też dostępne wymienne końcówki do urządzenia.

Inteligentne funkcje

Szczoteczka soniczna Lebooo oferuje szereg inteligentnych funkcji, dzięki którym dbanie o higienę jamy ustnej jest prostsze i bardziej komfortowe. Po sparowaniu szczoteczki ze smartfonem, użytkownik może zidentyfikować 6 obszarów oraz 16 przestrzeni, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas codziennej higieny jamy ustnej. Każdorazowe szczotkowanie zostaje zarejestrowane w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu czynności, użytkownik otrzymuje raport prezentujący wyniki szczotkowania oraz spersonalizowane porady. Aplikacja wychwytuje również błędy, na przykład, jeśli szczoteczka jest zbyt mocno dociskana, na smartfonie pojawia się ostrzeżenie. Jest to możliwe dzięki czujnikom nacisku wbudowanym w szczoteczkę, które pozwalają uchronić się przed uszkodzeniami dziąseł i zębów spowodowanych zbyt mocnym dociskaniem szczoteczki.

Dostęp do inteligentnych funkcji szczoteczki jest możliwy poprzez aplikację Huawei AI Life. Użytkownicy smartfonów Huawei mogą ją pobrać ze sklepu z aplikacjami AppGallery. Użytkownicy smartfonów innych marek z systemem Android mogą pobrać aplikację za pomocą kodu QR umieszczonego na opakowaniu szczoteczki.

Elegancki design i wygoda użytkowania

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wyróżnia się eleganckim, matowym wykończeniem. Obudowa jest wodoodporna, a konstrukcja zapobiega nadmiernemu rozpryskiwaniu się pasty i wody podczas szczotkowania. Funkcję zapobiegającą rozpryskiwaniu można uruchomić z poziomu aplikacji Huawei AI Life.

W pełni naładowana szczoteczka Lebooo pozwala na 90 dni pracy, dzięki czemu nie trzeba się martwić o ładowarkę podczas wyjazdów służbowych lub wakacji. Szczoteczkę można naładować bezprzewodowo dzięki podstawce, a pełne ładowanie zajmuje 8 godzin.

Tryby pracy i plany pielęgnacyjne

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wyposażona jest w 5 trybów pielęgnacji jamy ustnej:

  1. tryb czyszczenia – codzienna higiena jamy ustnej;
  2. tryb wybielania i rozjaśniania – usuwanie przebarwień i wybielanie zębów;
  3. tryb wrażliwy – delikatny tryb dla osób o wrażliwych dziąsłach;
  4. tryb pielęgnacyjny – dla osób o wrażliwych zębach;
  5. tryb personalizacji – umożliwia dostęp do rozszerzonych ustawień.

Użytkownicy mogą dostosować poziom intensywności każdego z 4 powyższych trybów w aplikacji Huawei AI Life, natomiast tryb personalizacji daje dostęp do 20 planów pielęgnacyjnych. Szczoteczka Lebooo wyposażona jest w zaawansowaną technologię oraz opatentowany magnetyczny rdzeń, który wytwarza wibracje o wysokiej częstotliwości 38 000 razy na minutę, dzięki czemu szczoteczka dociera do trudno dostępnych szczelin i zakamarków między zębami.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?