Nokia G10 – pierwsze informacje o nowym flagowcu

Właściciel marki Nokia, firma HMD Global, ogłosiła inaugurację 8 kwietnia, kiedy to prawdopodobnie będziemy mieli okazję przyjrzeć się jego następnemu smartfonowi klasy premium.

Zaproszenie na wydarzenie używa hashtagu #LoveTrustKeep i przedstawia obraz mężczyzny wpatrującego się w korony drzew. Nie jesteśmy pewni, czy możemy wyciągnąć cokolwiek z tych wskazówek na temat tego, co może być w sklepie, ale możesz użyć własnej wyobraźni. Niedawno nie słyszeliśmy zbyt wiele o plotkach dotyczących Nokii, ale jedną z możliwości, które pojawią się na tym wydarzeniu, jest Nokia 10 – długo oczekiwana kontynuacja najlepiej wyposażonych telefonów w ofercie Nokii, Nokia 8.3 5G. i Nokia 9 Pureview.

NokiaPowerUser ma kilka interesujących informacji wewnętrznych, które mogą być tutaj istotne: jego źródła donoszą, że nowy telefon Nokia jest w drodze z procesorem Qualcomm Snapdragon 775 na pokładzie i głównym aparatem 108 MP jako jedną z pięciu kamer zamontowanych z tyłu. Więcej szczegółów ujawnionych w wycieku sugeruje obsługę nagrywania wideo 4K / 60 fps, wbudowane 5G i kompatybilność z najnowszymi sieciami i urządzeniami Wi-Fi 6E.

Coś jednak nadchodzi 8 kwietnia, niezależnie od tego, czy jest to Nokia G10, flagowy telefon o innej nazwie, czy żadna z tych dwóch opcji. Bez wątpienia usłyszymy jeszcze kilka plotek i przewidywań na temat tego, co nas czeka od teraz do tego czasu.

Źródło: techradar

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?