Formuła 1: Zobaczyliśmy już wszystkie bolidy!

Formuła 1 nie rozpoczęła jeszcze oficjalnie nowego sezonu. Możemy jednak już bliżej przyjrzeć się bolidom wszystkich zespołów. Trzeba przyznać, że jest na co patrzeć.

Formuła 1 przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu. Oficjalne testy w Bahrajnie rozpoczęły się już dziś (12.03). Możemy więc bliżej przyjrzeć się wszystkim zaprezentowanym pojazdom na najbliższy sezon. Mimo braku publiczności, wszystkie zespoły zdecydowały się na oficjalne prezentacje. Mogliśmy je obserwować między 15 lutego i 10 marca. Choć samo wydarzenie wydaje się co raz bardziej zbędne.

Zobacz również: Aston Martin dostarczy samochody do F1!

Jak wiemy koronawirus dotknął wszystkich, nie ominął również i serii wyścigowej. W związku z nim zamrożono większość zmian, które miały pojawić się w 2021 roku. Drużyny mogły również zmienić bardzo niewiele przy swoich samochodach (z wyjątkiem McLarena, który zmienił dostawcę silników i Astona Martina, w którego przekształcił się Racing Point).

Nie dziwi więc, że czasem największą różnicą między bolidami z sezonu 2020 i nowymi jest malowanie. Poniżej może przyjrzeć się im wszystkim. Dajcie znać, który najbardziej Wam się podoba!

Zdjęcia znajdziecie na kolejnych stronach.

Redaktor

Pasjonatka motoryzacji. W tech-room.pl redaktor działu moto oraz nauka.

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?