Niesamowity McLaren Artura Art Car!

McLaren Automotive przedstawiło McLaren Artura Art Car stworzony we współpracy z Nat Bowen.

McLaren Automotive, brytyjski twórca luksusowych supersamochodów ujawnił McLaren Artura Art Car stworzony w ramach regionalnej współpracy z Nat Bowen. Jest ona czołową brytyjską artystką abstrakcyjną znaną z żywych, kolorowych prac. Wyjątkowy supersamochód z sygnowaną grafiką artystki będzie częścią jej długo oczekiwanej wystawy. Odbędzie się ona w hotelu ME Dubai od 24 lutego do 31 marca.

Auto, mimo że wygląda nieco abstrakcyjnie, prezentuje się rewelacyjnie. Pod maską też nie ma na co narzekać. McLaren Artura jest pierwszym modelem zbudowanym na nowej lekkiej architekturze McLaren Carbon Lightweight Architecture. Sercem samochodu jest nowy, lekki silnik benzynowy V6. Generuje łączną moc 680 KM (671 KM) i moment obrotowy 720 Nm. To wszystko przekłada się na naprawdę zapierające dech w piersiach osiągi. Od 0 do 100 km/hw 3,0 sekundy i prędkość maksymalną 330 km/h.

Zobacz również: F1: Ranking bolidów na sezon 2022!

„To był zaszczyt współpracować z McLaren Automotive nad tą ekscytującą koncepcją i zaprezentować ją jako część mojej pierwszej indywidualnej wystawy w Dubaju. Moim celem było zapewnienie prawdziwie wciągających wrażeń i przeniesienie odwiedzających w stan medytacyjny z dala od codziennego rozproszenia, a także umożliwienie im dalszego odkrywania i rozwijania ich relacji z kolorem” – powiedziała Nat Bowen.

Źródło: dunesmagazine.com / Ilustracja wprowadzenia: mclarenauto

 

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?