Nowy rok szkolny z nowym sprzętem od Huawei

Huawei ruszył z promocyjną ofertą „Okazje z klasą” na wybrane laptopy i tablety do nauki i rozrywki, a także na smartwatche, słuchawki bezprzewodowe oraz routery. Osoby, które przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego poszukują wydajnego laptopa do nauki, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty na Huawei Matebook 13 2020 AMD w rekomendowanej cenie 2 999 zł, w zestawie z bezprzewodową myszką Huawei Swift. W promocji dostępny jest też bogaty wybór tabletów, między innymi model T10s z ekranem FullView i czterogłośnikowym systemem audio Harman Kardon w rekomendowanej cenie 599 zł.

Oferta „Okazje z klasą” obowiązuje od dzisiaj do 12 września w internetowym sklepie huawei.pl, sklepie Huawei Warszawa w Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, x-kom oraz Komputronik. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach.

Najnowsza oferta promocja Huawei to świetna okazja do zakupu wydajnego laptopa marki do nauki
i rozrywki, skonstruowana tak, by konsumenci mogli wybierać urządzenia z różnych przedziałów cenowych. Flagowy model Huawei MateBook X Pro 2021 z procesorem Intel Core i7 i dotykowym ekranem jest dostępny na huawei.pl w rekomendowanej cenie 7 499 zł, a w zestawie dodawany jest monitor klasy premium Huawei MateView, a także plecak Huawei. Klienci poszukujący laptopa ze średniej półki cenowej, mogą wybrać MateBook 13 2020 lub model z większym, 14-calowym ekranem – MateBook 14. Oba urządzenia dostępne są w promocyjnej ofercie – rekomendowana cena każdego z nich wynosi w promocyjnej ofercie 2 999 zł, a przy zakupie na huawei.pl, do zestawu dodawana jest mysz bezprzewodowa Huawei Swift.

Nowa promocja Huawei to również okazja do zakupu wydajnego laptopa z serii D – MateBook D 14
i MateBook D 15. Oba modele zostały wyposażone w procesor Intel Core i3 i są dostępne
w rekomendowanej cenie – odpowiednio 1 999 zł i 1 899 zł. Przy zakupie urządzeń na huawei.pl, klienci otrzymują w zestawie bezprzewodową myszkę Huawei Swift.

Oferta „Okazje z klasą” obejmuje również szeroki wybór nowoczesnych tabletów marki. Huawei MatePad z wysokiej jakości ekranem 2K z ultrawąskimi ramkami dostępny jest w rekomendowanej cenie 999 zł. Z kolei tablet Huawei T10s z czterogłośnikowym systemem audio Harman Kardon można już nabyć w rekomendowanej cenie 599 zł, natomiast wersję T10 za 499 zł.

Klienci poszukujący nowoczesnego smartwatcha lub opaski sportowej, również mogą skorzystać z najnowszej oferty promocyjnej Huawei. Smartwatch Watch GT 2 Pro z wydajną baterią, umożliwiającą pracę przez dwa tygodnie na jednym ładowaniu, dostępny jest w rekomendowanej cenie 899 zł, a przy zamówieniu produktu w sklepie internetowym huawei.pl, klienci znajdą w zestawie dodatkowy pasek do urządzenia.

Smartwatch Watch GT 2 można nabyć natomiast w rekomendowanej cenie 599 zł, a model Watch GT 2e dostępny jest za 499 zł. Przy zakupie Watch GT 2e na huawei.pl do zestawu dodawana jest inteligentna waga Huawei Scale 3. W promocyjnej ofercie w sklepie internetowym huawei.pl dostępna jest też jedna z najnowszych opasek w portfiolio Huawei – Watch Fit Elegant w kolorze czarnym
w rekomendowanej cenie sprzedaży 399 zł.

„Okazje z klasą” to także szeroki wybór słuchawek Huawei w atrakcyjnej cenie – klienci mogą zdecydować się na FreeLace Pro w rekomendowanej cenie 199 zł, dostępne na huawei.pl.
W promocyjnej ofercie znajdują się też między innymi FreeBuds Pro z inteligentną, dynamiczną redukcją szumów i model FreeBuds 4, wyróżniający się wysoką jakością dźwięku i wygodą użytkowania. Oba urządzenia dostępne są w rekomendowanej cenie sprzedaży 499 zł. Z kolei model FreeBuds 4i można nabyć w rekomendowanej cenie 249 zł.

Najnowszą ofertę Huawei dopełnia router Huawei AX3 do wydajnej pracy i nauki w domu, wspierający standard WiFi 6. Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach – rekomendowana cena modelu
z czterordzeniowym procesorem wynosi 249 zł, z kolei cena routera z dwurdzeniowym procesorem to 179 zł.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?