Odliczaj dni do premiery Huawei serii P50 i odbieraj prezenty

Huawei zaprasza wszystkich oczekujących na premierę najnowszej flagowej serii smartfonów Huawei P50 – zaplanowanej na 26 stycznia – do udziału w atrakcyjnej promocji, w której do wygrania są kupony zniżkowe do sklepu huawei.pl. Promocja potrwa do 8 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Do zdobycia jest m.in. kupon zniżkowy o wartości 6498 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie huawei.pl i vouchery na zakup wybranych urządzeń za 1 zł na huawei.pl – słuchawek Huawei FreeBuds Lipstick, laptopa Huawei MateBook 14s i smartwatcha Huawei Watch 3 Pro Elite. Dostępne są także kupony zniżkowe 50 zł do wykorzystania przy zamówieniu wartym co najmniej 299 zł w sklepie huawei.pl. Uczestnicy każdego dnia mają nową szansę na wygraną.

Zobacz również: Najnowsze innowacyjne produkty LG zdobywają szereg nagród na CES 2022

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zalogować się za pomocą ID Huawei lub zarejestrować nowe konto, następnie wejść w baner znajdujący się na stronie internetowej: https://consumer.huawei.com/pl/offer/p50-teaser/ i kliknąć na przycisk „Start”, żeby odebrać jedną z nagród.

Zniżki nie łączą się ze sobą – jedna zniżka może zostać wykorzystana na jedno zamówienie na huawei.pl. Zdobyty kupon lub voucher zostanie automatycznie przypisany do konta użytkownika i może być wykorzystany w ciągu 15 dni od dnia jego otrzymania. Regulamin promocji znajduje się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/offer/regulamin-premiery-3-11/.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?